Як правильно затирати керамічну плитку Після укладання плитки необхідно почекати певний час, поки вона не підсохне. Далі, її шви потрібно затерти.

Сьогодні є велика кількість затирочних сумішей, що мають різні відтінки і кольори.

Але, перед цим варто витягти зі швів хрестики, які застосовувалися для регулювання відстані між плитками.

Після того, як все буде зроблено, а зайві шматочки розчину або клею будуть видалені – приступають до самого процесу затирання.

Варто знати, що сьогодні є різні види затерли. Що стосується їх складів, то вони можуть бути на цементній, силіконової або епоксидній основі. При цьому суміші мають найрізноманітніші кольори.

Як правильно затирати керамічну плитку
Як правильно затирати керамічну плитку

Перед тим, як затирати шви, рекомендується за допомогою пилососа їх очистити. Це робиться за допомогою пилососів середньої потужності. Далі, використовується малярська стрічка, нею проклеюють всі краї плитки. Робити це потрібно акуратно, так як від цієї роботи залежить результат затирочних робіт.

Сам процес нанесення відбувається досить просто. Для цього застосовується дерев'яний шпатель. Їм наносять затірку, вдавлюючи вглиб, а після цього, вже застосовуючи шпатель з гуми, рекомендовано прибрати зайві залишки суміші.

Коли затірка висихає – можна знімати малярську стрічку. Затирка висихає за різний проміжок часу, це залежить від складу суміші.

В самому кінці вся плиткова поверхня промивається водою, після цього робота вважається завершеною.