Піскобетон м300 Піскобетон М-300 – тип сухої суміші, призначений для виконання певних будівельних робіт. В цілому по своїх фізичних властивостях він практично не відрізняється від звичайного бетону, основна різниця лише в початковій формі.

До його складу входить портландцемент М-400, очищений пісок, а також мінеральні добавки. В залежності від типу піскобетон може змінюватися розмір гранул піску і вид добавок.

Де застосовують піскобетон

Завдяки тому, що такий матеріал, як constantasnab.ru має невелику вагу, його можна з легкістю доставити в будь-яку точку будівлі. Тому його почали застосовувати практично у всіх видах будівельних і ремонтних робіт. А саме:

- для створення перегородок і несучих конструкцій;

- у виробництві залізобетонних виробів;

- для заливки підлоги в приватних будинках і на виробництві;

- всі види внутрішнього ремонту.

Піскобетон м300
Переваги піскобетону М-300

Насамперед, потрібно зазначити, що піскобетон володіє високою щільністю, а отже, є досить міцним. Це дозволяє використовувати цей матеріал в місцях з великим навантаженням. Також це властивості дає йому стійкість до механічних пошкоджень, стійкість до перепаду температур і тривалий термін служби.

Отримані поверхні володіють підвищеною адгезією, що дозволяє без особливих труднощів кріпити до нього різні оздоблювальні матеріали. Особливо це важливо в тих випадках, коли поверхня буде служити підстава для керамічної плитки.

Піскобетон не дає опади і має низьку ціну, що робить його лідируючим товаром на ринку будівельних товарів.