Як відрізати плитку При укладанні плитки ви обов'язково зіткнетеся з тим, що її потрібно обрізати. Найчастіше в приміщенні цілісна плитка повністю не лягає, та залишається місце для шматочків, які ріжуться і підганяються за потрібними розмірами.

Тому давайте розберемося, як відрізати плитку.

Нанесіть трохи олії на коліща www.postroil.com, а також на рамку, по якій будете робити відріз. Коліщатко має стояти міцно, інакше при невеликому русі край відрізу буде кривим. Перед початком роботи обов'язково перевірте коліщатко плиткоріза на знос, у разі великого зносу його потрібно замінити.

Чим ваша плитка щільніше, тим легше буде зробити рез, навіть маленького шматочка. Перед початком роботи, обов'язково спробуйте зробити різання на непотрібних шматочках плитки. У тих випадках, якщо у вас не вийшло відрізати звичайним плиткорізом, тоді потрібно скористатися електричним.

Як відрізати плитку
При відсутності плиткоріза, можна скористатися склорізом і звичайним цвяхом. Для цього зробіть надсечку на кахлі за допомогою склоріза, покладіть його на цвях по зазначеній лінії. Тепер двома руками натисніть на плитку з різних кінців. Дана процедура триватиме близько 10 хвилин. Якщо ви хочете заощадити час, то краще звичайно використовувати спеціальний інструмент.

Роблячи відріз плиткорізом, маркером нанесіть на плитку потрібну лінію. Тепер покладіть www.postroil.com на плиткоріз, однією рукою притримуйте плитку, а інший ведіть коліщатком по лінії відрізу. Дану процедуру необхідно проробляти з легким натисканням. Коліщатко можна провести по плитці один раз.

Коли ви зробили розріз по плитці, двома руками візьміть плитку і розділіть її по лінії зрізу.