Цокольна плитка та її основні переваги Підніжком у абсолютно будь-якої споруди, як відомо, зазвичай піддається додатковій обробці достатньо для надійного захисту всієї конструкції від вологи, сезонних коливань температури і сильних зимових холодів.

Адже якщо вода, наприклад, раптом випадково підбереться безпосередньо до самого фундаменту, то це, природно, цілком може призвести до досить серйозних пошкоджень будівлі та споруди. Однак, при цьому, крім безпосереднього захисту, якісно виконане облицювання також ще часто стає і досить оригінальною прикрасою для всього будинку. І самим популярним рішенням тут, звичайно ж, сьогодні вважається спеціальна цокольна плитка, яка, завдяки величезному різноманіттю видів, з легкістю здатна надавати споруд досить шикарний та сучасний вигляд.

Якого типу плитка краще всього підходить для облаштування цоколя?

Полімерна плитка

Дана різновид цокольної плитки – це досить легкий сучасний матеріал, що виготовляється з піску і різних пластикових відходів. Полімери, в подібній ситуації, допомагають досить значно зменшувати масу плитки, що, відповідно, вважається величезним достоїнством. Кріплення такого матеріалу до стін, як правило, найчастіше здійснюється або саморізами, або з допомогою спеціального розчину.

Гнучка плитка

Незважаючи на те, що за своїм зовнішнім виглядом подібна цокольна плитка дуже сильно схожа з істинно натуральним цеглою, в реальності вона має товщину всього лише кілька міліметрів. Виготовляється даний матеріал, як правило, як у вигляді окремих аркушів, так і в рулонах, із застосуванням спеціальних смол і досить дрібної кам'яної крихти. Такий матеріал досить легко ріжеться і, завдяки своїй гнучкості, чудово підходить для облагороджування стін з вельми складною конфігурацією.

Клінкерна плитка

Цокольна плитка та її основні переваги
Виконані з допомогою такої цокольної плитки поверхні, як правило, виглядають у вигляді істинно натуральної цегляної кладки. Така клінкерна плитка має просто неймовірними експлуатаційними якостями і також має порівняно скромну товщину, що, відповідно, дозволяє досить серйозно навантаження на фундамент.

Плитка цокольна під камінь

Зараз з'явилося досить багато різних різновидів цокольної плитки, проте найбільшою популярністю серед них користуються ті її види, які виконуються у вигляді імітації різних кам'яних порід. Завдяки своєму подібного зовнішнього вигляду, така плитка навіть досить непоказні будівлі з легкістю здатна робити неймовірно елегантними і величними.