Дзеркальна плитка оригінальне і функціональне рішення В ході дизайнерського перетворення різних приміщень, досить багатьом господарям нерідко доводиться стикатися з необхідністю облаштування дуже погано освітлених і вузьких просторів.

І саме тут, як правило, на допомогу їм якраз і приходить спеціальна дзеркальна плитка, яка відрізняється своєю унікальною здатністю істотно розширювати візуальний об'єм приміщення, надійно маскувати дрібні дефекти ремонту і, звичайно ж, служити досить креативним варіантом декору.


Переваги дзеркальної плитки

Порівняно з іншими аналогічними матеріалами, така дзеркальна плитка має безліч досить серйозних плюсів, а саме:
- Майже 100% відбивну здатність поверхні, що, природно, дуже серйозно сприяє зоровому розширенню простору;
- Чудову стійкість до контактним механічних впливів, вологи і різних хімічних реагентів, що, відповідно, робить її відмінним рішенням для ванної;
- Неймовірно естетично привабливий вигляд, що особливо стосується виробів з оригінальною конфігурацією і цікавими колірними рішеннями;
- Величезне різноманіття різновидів і можливість застосування на будь-яких поверхнях.

Дзеркальна плитка стельового типу

Дзеркальна плитка оригінальне і функціональне рішення
Внутрішній простір в досить невисоких приміщеннях цілком можливо досить ефектно розширити за допомогою дзеркальної плитки, здатної візуально робити стелі набагато більш високими.

При цьому, виходячи з дизайнерської задумки, подібне декорування цілком може виконуватися за допомогою кількох різних видів такої дзеркальної стельової плитки:
- Полістирольної – складається з пластикового підстави, покритого особливої дзеркальної фарбою. Переваги даної плитки укладаються в її особливій дешевизні, а також простоті і легкості монтажу, а мінуси – в доволі непрезентабельному вигляді і досить істотне спотворення відбиттів;
- Скляної плитки – виконаній за аналогічною технологією з уже звичними дзеркалами. До дуже серйозного недоліку у подібної плитки можна віднести лише її досить складний і кропіткий монтаж.

Дзеркальна плитка настінна

Без всякого сумніву, така дзеркальна настінна плитка є ідеальним варіантом інтер'єрного антуражу і допомагає одночасно вирішувати відразу кілька дуже важливих завдань, пов'язаних з безпосереднім декоруванням і розширенням простору.

Однак, для досягнення належного ефекту, при роботі з такою плиткою дуже важливо дотримуватися деяких правил:
- Основний інтер'єр повинен обов'язково бути виконаний в досить світлих тонах;
- Укладання плитки слід здійснювати так, щоб світло з вікон не відображався в приміщення;
- Не використовувати ніяких видів обрамлень, так як вони будуть серйозно погіршувати загальний ефект.