Які існують види віброплит Віброплитою називають дорожню будівельну техніку, яку використовують, щоб утрамбовувати покриття під час пристрою, або ремонту доріг. А також, коли укладають тротуарну плитку, при будівництві будівель, щоб ущільнити насипне основа підлоги.

Така техніка може працювати при будь-яких кліматичних і погодних умовах.

Які бувають віброплити

Віброплити бувають дизельні, бензинові та електричні.

Які існують види віброплит
Під час вибору будь-якої техніки, важливо звернути увагу на джерело живлення. Електрична arcpro.ru досить надійна в експлуатації, а також користуватися нею досить просто. Маленький рівень шуму. Але така плита не може без електрики. Можна сказати, що це самий ефективний вид техніки для ущільнення різних видів грунту.

Набагато простіше користуватися бензиновими або дизельними пристроями, так як у них немає залежності від електрокомунікацій на будівельному майданчику. Зате на їх техобслуговування буде потрібно більше часу. Ними також продукується набагато більше децибел. І особливий їх мінус, це шкідливі вихлопні гази.

Характер руху.

Бувають реверсивні і нереверсивні віброплити.

Реверсивні - роблять зворотно-поступальні рухи, тобто коливаються вздовж осі й одночасно роблять рухи вперед-назад. Завдяки такому пристрою, продуктивність збільшується. Дуже зручне обладнання, під час роботи з пухкими підставами.

Нереверсивні – досить простіше в застосуванні. Така модель дуже швидко йде в одному напрямку, мають зручну систему поворотів. У них дуже часто невеликий розмір. Також відрізняються широким діапазоном застосування.

Типи приводів:
Гідравлічні і пневматичні.

Розмір і вага пристроїв. Міні розмір від 30 кг і більше. Максі – до 900 кг

Вага плит – дуже важливий фактор. При укладанні тротуарної плитки потрібні легкі плити, вагою до 70-75 кг. Але вони не придатні для укладання асфальту. Знаючи всі ці дані, ви легко зможете вибрати якісну віброплиту.