Якщо вам необхідно швидко приготувати якісний будівельний розчин, виключаючи ймовірність помилок, зверніть увагу на цю пропозицію. У нас ви можете купити сухі будівельні суміші оптом від виробника з доставкою по Росії. Йдеться про вже готові до застосування склади, які залишається тільки розвести з водою у зазначеній на упаковці пропорції. Після цього відразу можна приступати до виконання робіт.

Детальніше: Газоблок

Вибираємо пластифікатор для тротуарної плитки Суміші на основі бетону володіють чудовими характеристиками міцності. Але іноді, потрібно додавати в них пластифікатор. Тут немає нічого принципового, властивості матеріалу не занижуються, просто, таким чином, можна домогтися деяких поліпшень.

Детальніше: Вибираємо пластифікатор для тротуарної плитки

Укладання керамічної плитки в туалеті Керамічна плитка, яка стійка до впливу води, легко миється і не ковзає - добре підходить для того, щоб нею покрити поверхню підлоги в туалеті. Вона проста і для монтажу, дозволяє провести укладання своїми руками.

Детальніше: Укладання керамічної плитки в туалеті

Інноваційні дизайнерські рішення в облаштуванні ванної За думкою більшості експертів, такий досить модний тренд сьогоднішнього дня, як досить простора ванна, буде залишатися неймовірно популярним ще кілька сезонів.

Детальніше: Інноваційні дизайнерські рішення в облаштуванні ванної

Як обробляються шви між плитками Приблизно через одну добу, після того, як відбудеться укладання плиткових матеріалів, можна робити затірку швів. Для цієї мети використовуються спеціальні розчини (затирання) потрібних відтінків або квітів.

Детальніше: Як обробляються шви між плитками

Що таке фотоплитка Однією з найновіших розробок у сфері декорування стін і підлоги є фотоплитка, відриває перед дизайнерами приміщень додаткові можливості. Вона придатна для використання в будь-якому приміщенні, так як володіє хорошою стійкістю до механічних впливів і коливань температури і вологості.

Детальніше: Що таке фотоплитка

Які існують види віброплит Віброплитою називають дорожню будівельну техніку, яку використовують, щоб утрамбовувати покриття під час пристрою, або ремонту доріг. А також, коли укладають тротуарну плитку, при будівництві будівель, щоб ущільнити насипне основа підлоги.

Детальніше: Які існують види віброплит

Цокольна плитка та її основні переваги Підніжком у абсолютно будь-якої споруди, як відомо, зазвичай піддається додатковій обробці достатньо для надійного захисту всієї конструкції від вологи, сезонних коливань температури і сильних зимових холодів.

Детальніше: Цокольна плитка та її основні переваги

Як відрізати плитку При укладанні плитки ви обов'язково зіткнетеся з тим, що її потрібно обрізати. Найчастіше в приміщенні цілісна плитка повністю не лягає, та залишається місце для шматочків, які ріжуться і підганяються за потрібними розмірами.

Детальніше: Як відрізати плитку

Лазерний далекомір Stanley TLM 165 Недавно з'явився на ринку, але вже встиг стати популярним у російських користувачів лазерний далекомір Stanley TLM 165 дозволяє з точністю до міліметра виміряти відстань і обсяг за лічені секунди.

Детальніше: Лазерний далекомір Stanley TLM 165