Підготовка поверхні до монтажу теплої підлоги Однієї з різновидів системи опалення в будинку слід вважати тепла підлога. Завжди приємно відчути тепло під ногами в холодну і сиру погоду.

Система водяного статі яку можна придбати artesium.ru використовує тепло гарячої води для обігріву приміщення.

Під декоративним покриттям підлоги укладають гнучкі контури, за якими відбувається циркуляція гарячої води. Трубопровід найкраще підключити до котла, це дозволить уникнути можливості сезонного відключення. Але іноді власники будинків можуть підключити до централізованого опалення.

З усіх різновидів теплих підлог установка водяної конструкції найскладніша, але таку систему опалення прийнято вважати найбільш довговічною. Вона дозволить відчути максимальний комфорт і затишок. Відчуття тепла під ногами подарує приємні враження людині. Особливо цей варіант підійде сім'ям з маленькими дітьми, коли дитина може грати на підлозі, не боячись отримати застуду.

Установка водяної підлоги досить дорогий проект, але його можна зробити трохи дешевше, якщо закупити необхідні матеріали, інструменти та встановити своїми руками.

Підготовка поверхні до монтажу

Перш ніж розпочати роботи з монтажу слід повністю демонтувати старе покриття. Поверхня підлоги варто якісно вирівняти по горизонталі і на чисту площину укласти шар гідроізоляційного матеріалу. Потім по всьому периметру кімнати, під стінами закріплюють демпферну стрічку, яка буде обмежувати поверхню водяної підлоги від розширення при впливі високої температури.

Підготовка поверхні до монтажу теплої підлоги
Підготовка поверхні до монтажу теплої підлоги

Також слід укласти шар теплоізоляційного матеріалу на чорнову поверхню підлоги, який збереже тепло і не дозволить йому піти. Якщо тепла конструкція підлоги служить додатковим джерелом опалення, то теплову ізоляцію можна виконати спіненим поліетиленом, який володіє відбивають властивостями.

Для кімнат, під якими розташовані підвальні приміщення, або підлога розташована на грунті, теплоізоляція повинна бути підібрана більш ретельно і серйозно. Це може бути шар керамзиту або пінополістирол, товщина якого може досягати одного метра.

Якщо водяна підлога буде встановлений на другому поверсі, під яким розташовані опалювальні кімнати, достатньо одного шару пінополістиролу товщиною 0,5 м або будь-якого іншого теплоізолятора. Зараз випускають утеплювачі, спеціально розроблені для теплих підлог. На площині цього матеріалу вже зроблені борозни під профілі системи водяного статі.

На утеплювач слід укласти армовану сітку. Вона буде служити надійним кріпленням для стяжки, яку застосовують для заливки системи. Це дозволить захистити контури від різних ушкоджень і сприяє збільшенню площі нагрівання поверхні.