Як облицювати підлогу керамічною плиткою Існує думка, що покласти плитку на підлогу може лише професіонал. Це далеко не так. Якщо знати правила облицювання плиткою, можна впоратися з цією роботою і самому.

Перше з чого треба почати, це підготовка поверхні підлоги. Видалити ділянки, які погано тримаються, вирівняти не рівності за допомогою шпаклівки, загрунтувати поверхню і залишити, щоб грунтовка висохла. Ретельно прибрати все сміття і пил.

Потім варто укласти плитку без клею. При необхідності підготуйте плитки потрібних розмірів за допомогою плиткоріз. Плитки треба розділяти між собою на товщину пластикових хрестиків. Коли вся поверхня підлоги попередньо покладена плитками, зніміть їх не забувши пронумерувати.

Тепер по кутах кімнати встановіть чотири плитки - маячка. Перевірте їх стан рівнем, щоб вони були встановлені, рівно по горизонталі і вертикалі. Ці плитки будуть вашим орієнтиром.

Якщо для приклеювання плиток будете використовувати суху суміш, значить треба приготувати розчин. Треба точно дотримуватися вимог інструкції, яку зазвичай пишуть на упаковці з клейкої суміші.

Наносимо клейовий розчин на низ плитки зубчастим шпателем і притискаємо до підлозі поруч із заздалегідь встановленої кутовий плиткою, не забуваємо встановити хрестик. Перевіряємо положення плитки рівнем.

Відразу видаліть з поверхні зайвий розчин. Коли клейовий розчин висохне, заповніть порожнечі між плитками затіркою. Для цього використовуйте гумовий шпатель. Видаліть зайву затірку і протріть всю поверхню підлоги.

Час, коли висохне склеювальний розчин, зазначено в інструкції. Як бачите, нічого складного немає, тим більше не треба робити самому розчин, визначати зазори між плитками, все це можна купити навіть в маленькому магазині будматеріалів.