Затишна дитяча кімната
Отже, як же створити затишок і красу в дитячій кімнаті? Звичайно, надати право вибору можна малюкові, але в силу свого віку, йому складно буде правильно викласти свої міркування на цей рахунок.

Його мислення насичений яскравими образами і різноманітними асоціаціями, а це може не відповідати усталеним логічним відповідностям. Тому, радимо вам, на час проектування інтер'єру повернутися в безтурботне дитинство і постаратися бути з малюком на рівних.

Якщо ви хочете справжньої безпеки вашого житла або фірми, то, встановивши www.master-sks.ru ви можете бути спокійні. Адже навіть ненадовго залишаючи маленького члена сім'ї, ви будете захищені від небезпеки проникнення непроханих гостей. Дитяче свідомість складається з цілого ряду орієнтирів, які спрямовані на розумову діяльність. Вони занадто швидко приходять на зміну один одному, тому дитина втомлюється від концентрації уваги на одному предметі. Тому інтер'єр дитячої не повинен бути одноманітний. Стеля, штори, покривала, стіни – це все повинно бути яскравим, але не втомливим для дитячих очей. Пожвавить інтер'єр дитячої кімнати вдало продумані деталі, ось наприклад, красуня-бджілка, яка присіла на карниз штор.

Це не тільки додасть кімнаті грайливість, але і створять малюку гарний настрій, він зможе досить швидко перевести увагу з одного об'єкта на інший. Намагайтеся, щоб в дитячій було побільше мініатюрних предметів, взятих з дорослого життя. Адже, по суті, всі дитячі ігри імітують вже доросле життя.

Дитина буде швидко втомлюватися від іграшок, це звичайне явище, для цього заздалегідь передбачте місця для зберігання ляльок, машинок, кубиків та інших. Дитину можна привчити до самостійного складання іграшок в висувний ящик або кошик. Це, свого роду гра, яка допоможе розвинути у дитини таку рису характеру як схильність до чистоти і порядку.

Затишна дитяча кімната
Підлогові і настінні покриття краще використовувати з натуральних матеріалів. На підлогу постелити килим з яскравим малюнком і простежити, щоб підлога в кімнаті був теплим. На сьогоднішній день, великі виробники меблів випускають спеціально підібрані дитячі комплекти. З ними можна ознайомитися в каталогах або в меблевих магазинах. Дитячі меблі повинна складатися з натуральних матеріалів.

Ознайомтеся з усіма сертифікатами на продукцію. Добре, коли дитячі меблі містить висувні ящики, стелажі або контейнери. Це дуже зручно для зберігання особистих речей або іграшок. Важливо, щоб малюк відчував себе самостійним у своїй кімнаті. Дайте йому таку можливість.