Будуємо веранду До процесу будівництва веранди потрібно переходити тільки після того, як визначилися з дизайном.

Будівництва фундаменту

Першим ділом потрібно залити фундамент.

Під веранду підуть три типи фундаменту: столбовий, стрічковий і пальовий. Стрічковий тип фундаменту використовується при будівництві веранди закритого виду.

При проведенні будівництва вантажники допоможуть вам перевести необхідні будівельні матеріали або вивести будівельне сміття. Отже, стовпової фундамент застосовується частіше, він економічніший. Але перед будівництвом потрібно звернути увагу на тип грунту, від цього залежить глибина і ширина залягання стовпів.

Пальовий фундамент обходиться дешевше, ніж стрічковий або стовпової. Але його самого не побудуєш, для цього потрібна спеціальна техніка.

Побудова відкритої веранди

Будуємо веранду

В основному відкриті веранди будують з дерева. По-перше, так дешевше, по-друге, обробка дерев'яної конструкції не вимагає наявності дорогого інструменту. Весь процес зведення веранди проходить у трьох етапах:

Укладання підлоги. В якості підлогового покриття застосовується або деревина, або лінолеум. Про інших матеріалах не може йти і мови, це стосується етичних міркуваннях. Також, рекомендується встановити подшивочную дошку, вона додасть міцності конструкції, выровнит основу під майбутнє підлогове покриття і збільшить термін експлуатації підлоги з дерева.

Зведення огорож. У випадку з відкритою верандою, огорожі слід зводити теж з дерева. Але можливо і застосування інших декоративних матеріалів: цегла, металеві каркаси.

Спорудження даху.
Мабуть, найважливіший етап будівництва веранди. Від якості виконаної роботи буде залежати комфорт в самій веранді.

Веранда – це те місце, де можна відпочити в теплу пору року. Термін експлуатації залежить від якості матеріалу і проведених будівельних робіт.