Підлогове покриття особливості правильного вибору В процесі облагородження абсолютно будь-якого приміщення, процедура облаштування підлогового покриття, звичайно ж, має нітрохи не менше значення, ніж безпосередня обробка стінових і стельових поверхонь.

Саме тому, до підбору найбільш відповідного рішення тут також потрібно підходити з максимально повною відповідальністю.

Зараз на ринках є досить багато матеріалів, чудово підходять для облаштування підлогових покриттів. Однак, незважаючи на це, власники сьогодні набагато частіше намагаються зупиняти свій вибір на досить широкодоступном ламінаті, традиційному дерев'яному масиві, пробкових покриттях, а також на досить практичному лінолеумі і дуже м'який і комфортний ковроліні.

Основні критерії вибору

Підлогове покриття особливості правильного вибору
У тому випадку, якщо покриття підбирається для застосування в житлових і спальних приміщеннях, то тут, без жодного сумніву, вибір бажано зупиняти на паркеті, ламінат або на цілісних дерев'яних дошках. Пояснюється це, перш за все тим, що всі ці матеріали досить-таки вигідно відрізняються своїм неймовірно привабливим зовнішнім виглядом і, що дуже важливо, особливою простотою в плані догляду. Тут, правда, відразу слід зауважити, що ламінат, незважаючи на своє штучне походження, за своїми якостями абсолютно не поступається істинно натуральним дерев'яних дошках і, до того ж, з легкістю може імітувати їх оригінальну текстуру.

Що стосується вибору безпосередньо самого колірного рішення, то його, в подібній ситуації, бажано підбирати з таким розрахунком, щоб стіни і підлогу обов'язково створювали досить чіткий контраст. Так, наприклад, коли приміщення передбачається оформляти в європейському стилі, то тут, звичайно ж, при облагороджуванні підлогового покриття бажано буде застосовувати темні дубові відтінки, а в ході облаштування стін – більш світлі винні тони. Однак, при цьому, якщо стінові поверхні в кімнаті мають досить темний колір оформлення, то тут, підлогове покриття, природно, буде потрібно підбирати вже в досить-таки світлих відтінках.

Крім усього іншого, при облагороджуванні сучасних інтер'єрів також досить непоганим рішенням вважається і комбінація з досить світлих стін з виконаним у кольорі італійського горіха підлоговим покриттям. Головна особливість такого дизайнерського прийому полягає в тому, що він не тільки візуально допомагає робити приміщення набагато більш просторими, але ще і створює в них особливу, неймовірно сприятливу атмосферу.