Догляд за лінолеумом основні рекомендації Підлогові покриття мають різні характеристики, які роблять їх застосування досить зручним. Щоб покриття прослужило досить довго, за ним слід грамотно доглядати.

Відноситься це і до такого популярного на даний момент матеріалу, як лінолеум.

Рекомендації по догляду

Якщо є така можливість, краще щодня проводити прибирання покриття за допомогою пилососа або щітки. Така прибирання називається сухий. Раз на тиждень потрібно проводити вологе прибирання. При митті лінолеуму необхідно використовувати мильний розчин без різних агресивних добавок. Існують спеціальні засоби, які призначені для миття цього підлогового покриття.

Не можна використовувати порошки або розчинники з ацетоновой основою. Від них руйнується верхній шар покриття, що значно зменшує його експлуатаційний термін. Рекламні ролики намагаються переконати нас, що з допомогою універсальних засобів можна отримати чисту підлогу дуже просто. Можливо, це і так. Зате прослужить пол, що миється за допомогою них дуже мало.

Якщо з'явилися плями

Взагалі, можливість появи на лінолеумі яких-небудь плям досить низька. Причина цього в тому, що його поверхня характеризується водонепроникністю, значить, плями просто не можуть на ній затримуватися.

І все ж, таке іноді трапляється. Як бути в цьому випадку? Все досить просто. Потрібен лише технічний спирт. Його наносять на чисту ганчірку, якою проводять в місці утворення плями. Потім поверхня промивається водою. Такий спосіб допомагає впоратися навіть з по-справжньому важко виводяться плямами.

Догляд за лінолеумом основні рекомендації
Догляд за лінолеумом основні рекомендації

Найцікавіший лінолеум

Завдяки сучасним технологіям сьогодні можна придбати лінолеум, має спеціальне антибактеріальне покриття, яке запобігає появі грибків і плісняви. Використовують такі вироби зазвичай в медичних установах, але і для будинку вони відмінно підходять. Крім того, існують і лінолеум, мають антистатичне покриття. Вони перешкоджають утворенню в будинку великої кількості пилу.

Догляд за лінолеумом основні рекомендації

Також слід зазначити, що ринок пропонує лінолеум, має пористу основу. По такому покриттю неймовірно комфортно ходити, його теплоізолюючі властивості просто на вищому рівні. Про безпеку покупців виробники також дбають. Є навіть лінолеум, має високі протипожежні властивості.