Наливні підлоги найбільш поширені види Відносно не так давно з'явилися на ринках наливні підлоги, без всякого сумніву, сьогодні вже встигли придбати досить солідну популярність. Адже, як можна побачити на практиці, спочатку призначалися винятково для промислового використання, такого роду підлоги зараз досить широко стали застосовуватися навіть у якості декоративних фінішних покриттів.

Зараз такого виду покриття зазвичай поділяються на кілька типів, кожен з яких призначається для виконання своїх конкретних функціональних завдань.

Цементний

Головне призначення такого підлоги – це якісне вирівнювання основи під подальшу фінішну обробку. Іншими словами, такого виду покриття зазвичай найчастіше виступають у ролі своєрідної альтернативи звичайної цементної стяжки. Правда, при цьому, на відміну від неї такі цементні підлоги, як правило, у вигляді остаточного покриття практично ніколи не виступають, за винятком хіба що тільки нежитлових приміщень.

Реалізується даний будматеріал зазвичай у вигляді порошкоподібної суміші, яка в наслідок розлучається з допомогою води. Крім піску і цементу, у складі подібного наливної підлоги також ще присутні і різні присадки, а також спеціальні пластифікатори, які надають приготовленого розчину більш високу тягучість і пластичність.

Гіпсовий

Наливні підлоги найбільш поширені види
Володіючи практично аналогічним складом з попереднім видів, такі гіпсові підлоги досить серйозно відрізняються від нього в плані своєї вартості, адже в якості головного компонента тут виступає більш дешевий гіпс. Основне призначення у такого покриття, також здебільшого полягає виключно у підготовці платформи для подальшої обробки.

Правда, тут, звичайно ж, дуже важливо пам'ятати про те, що гіпс дуже серйозно боїться вологи, а значить, застосовувати таку різновид наливної підлоги можна буде тільки в досить сухих приміщеннях.

Поліуретановий

Подібного виду наливна підлога сьогодні є найбільш поширеним покриттям, і ідеально підходить для застосування у приміщеннях будь-якого призначення. І це, природно, зовсім не випадково, адже такі поліуретанові покриття зазвичай виходять не тільки неймовірно стійкими до вологи і всіляких механічних впливів, але і здатним з легкістю протистояти навіть вельми серйозним температурних перепадів.

Епоксидні

Загалом, такого роду наливні підлоги дуже схожі за своїми характеристиками з наливними поліуретановими покриттями. Правда, при цьому, вони, як правило, мають набагато меншою механічною міцністю і, відповідно, можуть використовуватися тільки в тих приміщеннях, де повністю відсутні всілякі ударні навантаження.