Як будуються пожежні драбини Пожежні сходи шикуються в залежності від конструктивних особливостей будівлі, що будується, а так само за заздалегідь затвердженим будівельним планом. Якість конструкції таких сходів буде прямо залежати від того, для чого вони призначені, а так само від місця їх розташування.

Так, www.metalie.ru можуть бути побудовані не тільки зовні, але і всередині будівлі. Будівництво пожежних сходів усередині житлових або інших будівель в основному призначаються для доступу на дах, і виглядають у вигляді металевої конструкції зі зміцненням в стіни і підлоги міжповерхового простору.

Для зовнішнього фасаду будівлі широко використовуються сходи з металевих конструкцій, шляхом зміцнення і зварювання прямо на місці об'єкта, для якого призначена така сходи. Зовнішні сходи використовуються для основного процесу евакуації при пожежі або, як додаткова допомога, якщо є інші способи евакуації.

Як будуються пожежні драбини
У сучасному світі часто використовуються алюмінієві сходи з розкладний конструктивною функцією, які прикріплюються під підвіконня. Це дозволяє в екстреному випадку спуститися вниз, особливо якщо немає можливості вийти через внутрішню частину будівлі при сильних займання.

Цей спосіб будівництва сходів застосовується при зведенні висотних будинків, і набирає величезну популярність у всіх країнах світу. Ще такі сходи часто використовуються при стаціонарному обслуговуванні висотних обладнань (ліхтарі або датчики різного напрямку).