Керамзит і його властивості Керамзит – це будівельний матеріал, який прийнято використовувати в якості заповнювача в легкому бетону, він славиться тим, що володіє прекрасними звукоізоляційними і теплоізоляційними властивостями.

На вигляд такий будівельний матеріал, що нагадує гравій або щебінь. Його прийнято отримувати шляхом випалювання в печах. Перш ніж keramzitural.ru, потрібно визначитися який краще вибирати. Взагалі керамзитова зерно схоже на склоподібну пористу масу, вона покривається оболонкою.

Керамзитовий гравій

Керамзитовий гравій володіє деякими частками, пористим складом всередині. Отримати легкоплавкі глинисті породи можна без особливих труднощів, в печах з постійним обертанням, в результаті цього і виходить – керамзитовий гравій, користується на даний момент, особливим успіхом і популярністю.

Керамзит і його властивості
Керамзит і його властивості

Де застосовують керамзит?

 • На перший погляд, багато споживачі вважають, що керамзит вважається тим самим будівельним матеріалом, сфера застосування якого полягає тільки в будівництві. Насправді, це твердження, можна легко спростувати.
 • Потрібно усвідомлювати, що керамзит – являє собою відмінний теплоізолятор, адже кожна людина бажає проживати в затишному і комфортному будинку, значить, необхідно обов'язково придивитися до цього дивовижного матеріалу.
 • Так що завдяки саме цьому цінному властивості, керамзит активно застосовується для теплоізоляції фундаментів тих чи інших будівель, підлоги, його часто застосовують для утеплення дахів, мансард, що так само потрібно враховувати.
 • Керамзит і його властивості
  Ніхто не заперечує, що теплоізоляція вважається ванним властивістю цього матеріалу, але воно далеко не останнім. Наприклад, звукоізоляція вважається ще однією важливою властивістю цього матеріалу, не оцінити його неможливо.

  Застосування керамзиту

  Часто керамзит використовують для будівництва лазень, причому вони можуть бути різними, як сучасні, так і звичні – російські лазні, виконані з дерева.

  Використовуючи цей матеріал при будівництві лазні, можна з легкістю добитися потрібної температури в приміщенні і на протязі довгого періоду часу підтримувати її.

  Так що якщо ви бажаєте побудувати будинок або баню, і бажаєте бачити такі об'єкти комфортними, теплими та затишними, то вам потрібно обов'язково використовувати такий матеріал, як керамзит.