Естетичне рішення зливу від ТЕСЕ Німецька компанія ТЕСЕ представила нашому споживачеві нове рішення для облаштування душових і ванних кімнат. Унікальність цієї новинки полягає в поєднанні естетичності та функціональності: завдяки прихованій системі зливу вода не розтікається по всій поверхні підлоги, а ніби просочується крізь плити.

Секрет новинки - в її продуманою до дрібниць структурі.
Основними компонентами зливного лотку є зливний канал, монтується в підлогу, і декоративна верхня частина, яка встановлюється на одному рівні з поверхнею підлоги. Іншими словами, лоток ТЕСЕ drainline відокремлює її від решти поверхні підлоги, яка залишається сухою. Через вирізи в верхній частині навіть самий потужний потік води швидко стікає в канал, звідки через сифон потрапляє в каналізацію.

Особливо естетично лоток ТЕСЕ drainline виглядає при використанні верхній частині типу plate. Це своєрідна кришка зливу, всередині якої можна помістити вставку з кахлю, який застосовується для облицювання підлоги в приміщенні. В результаті злив стає практично невидимим.

Лотки випускаються в асортименті - довжиною від 700 мм до 1500 мм. Можливі також кутові конфігурації. Верхні частини поставляються з матовою або глянцевою поверхнею.

За матеріалами журналу "Майстер"