Переваги сантехніки з литого мармуру Литтєвий мармур – камінь, що складається з крихти, граніту, ненасичених поліефірних смол і кварцового піску. Усі речовини, що змішуються, і в рідкому вигляді заливається в спеціальні форми, де матеріалу додаються потрібні обриси.

У сантехніки з литого мармуру досить багато переваг.

1. Простота установки.

Ванну з литого мармуру можна не закріплювати, використовуючи додаткові опори, а ставити безпосередньо на підлогу. До того ж цей матеріал досить міцний і легкий. Навіть найбільші елементи, часто не перевищують вагу в 100 кг, тоді як інші матеріали набагато важче.

2. Легка чистка та захист від мікробів.

Завдяки своїй щільній структурі і відсутності мікропор, мармур не доступний різних видів забруднень. Для того, щоб очистити сантехніку від забруднень, досить просто протерти її вологою ганчіркою.

3. Теплопровідність і термостійкість.

У литтєвого мармуру дуже низька теплопровідність, тому така сантехніка завжди буде теплою і приємною на дотик. Також, даний матеріал стійкий до дії високий температур, тому можна ставити на нього гарячі прилади, не боячись, що сантехніка зіпсується.

4. Ефектність.

Сантехніка з литого мармуру виглядає досить ефектно і вишукано. Колірна гамма дуже насичена, і ви з легкістю зможете підібрати потрібний вам відтінок. До того ж колір зберігається дуже довго, так як пігментом забарвлюється весь виріб.

Підвівши підсумок, можна сказати, що литтєвий мармур досить практичний матеріал, який надасть інтер'єру вашої ванної кімнати особливий стиль і шарм.

Випробувальне обладнання: розривні машини, твердоміри та багато іншого пропонує tpmarket.ru, за розумною ціною.