Особливості чищення килимового покриття Останнім часом технології з очищення килимових покриттів піддалися значним удосконаленням. Крім того, фахівці в клінінгових компаніях в першу чергу приділяють увагу особливостям структури, яка притаманна килимовому покриттю.

У практиці європейських країн широко користуються вовняними і напівшерстяні килимовими покриттями. Прийнято вважати, що у традиційного вовняного покриття є ряд переваг перед синтетичним килимом: вовни не накопичується статична електрика, таким килимом забезпечується комфорт, завдяки м'якості складу, рівень зношування у вовняному килимі набагато вище. Недолік полягає в нещільному приляганні до підлоги.

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користується синтетичне килимове покриття, структура якого постійно вдосконалювалась. Чим більше в килимі міститься натурального волокна, тим складнішою є його чищення. Килим з натурального волокна більше схильний до затримання бруду, ніж килим з синтетики. Однак, у разі забруднення, на допомогу прийде професійна kovrov.kiev.ua. Килим з основою з поліпропілену не має усадкою, навіть у разі надмірного наповнення водою, що відрізняє їх від джутових килимів. Але, останнім властива більша стійкість до хімічного впливу.

Килими на тканій основі являють собою щільне покриття зі сплетеними волокнами. Волокнами килима може формуватися і його основа в деяких частинах. Таке килимове покриття є дорогим і важким. Існують моделі такого килима, де волокна петлями закріплюються в основі, завдяки чому вони володіють різним забарвленням. Килимове покриття, якому притаманна пеновая або клочкообразная основа, коштує дешевше.