Перевантажувальна техніка німецької фірми ХРМАНН Сучасні логістичні комплекси в обов'язковому порядку комплектуються перевантажувальною технікою. Вона відрізняється надійністю і багатофункціональністю, що дозволить здійснити вантажно-розвантажувальні роботи в короткі терміни, і, як наслідок, знизити витрати на виробництво.

Асортимент перевантажувальної техніки доступний за наступним посиланням - www.hoermann.ru.

Перевантажувальна техніка німецької фірми ХРМАНН

Вся техніка перевантажувального типу складається з наступного комплексу обладнання: перевантажувальних мостів (доклевелери), платформ, шлюзів-тамбурів (доки), герметизаторов (докшелтери), промислових воріт, систем управління і додаткових аксесуарів.

Перевантажувальний міст

Основний елемент техніки перевантажувального типу – доклевелери. Вони використовуються для того, щоб перекривати простір і висотний перепад між навантажувальними рампами і підлогою автомобіля вантажного типу. Як результат – складської навантажувач може без проблем заїхати і виїхати з кузова вантажівки, при цьому, розвантажувально-завантажувальні роботи будуть виконані з максимальною ефективністю і безпекою.

На даний момент компанія Херманн розробляє і випускає не одну модель перевантажувального моста, які, в залежності від принципу дії бувають наступних видів:
• мають відкидну апарель – ХЛС-2;
• висувна апарель – ХТЛ-2.

Відкидна апарель першої моделі має довжину 405 мм застосовується в багатьох ситуаціях, особливо для тих задач, де потрібно перевантажити продукцію досить великої маси. Ця модель відрізняється великими і міцними сполуками шарнірного типу, які способи витримати навантаження, що досягає 180 кН. Принцип його роботи наступний: коли автомобіль під'їжджає до рампи і зупиняється біля неї – відкривається склад, а саме його ворота. За допомогою електрогідравлічної системи платформа вантажного мосту піднімається до верхньої точки, після чого апарель відкидається автоматичним шляхом. Далі платформа опускається до тієї міри, поки апарель не буде повністю покладена на підлогу кузова вантажного авто.

Перевантажувальний міст моделі ХТЛ-2 відрізняється наявністю висувної апарелі, довжина якої може варіюватися від 0,5 до 1 метра. Так як апарель рухається плавно, довжина її висунення може бути завдання максимально точно, аж до сантиметра. Дана особливість особлива важлива в тих ситуаціях, коли вантажний автомобіль максимально завантажений і апарелі необхідно спертися на той простір кузова, що залишилося вільним.

Шлюз-тамбура (док)

Для закріплення перевантажувального моста використовується спеціальна платформа, яка розташовується усередині складу або зовні (розвантажувальна яма). Останні варіанти нерідко додатково обладнуються шлюзом-тамбуром. Дане обладнання в повній комплектації складається з наступних елементів: платформи з перевантажувальним мостом, для обшивки стін і даху, герметизатора і під'їзних амортизаційних буферів.

Герметизатор

Даний вид обладнання здатний забезпечити робочий персонал комфортними умовами, захистити вантаж від несприятливих впливів атмосферних опадів і заощадити кошти на підтримці певної температури в приміщенні складу. Інженери компанії займаються розробкою високоякісних герметизаторов, які можуть працювати з будь-якими вантажами і автомобілями. Для обшивки стін і даху використовуються особливі матеріали, завдяки яким конструкція виходить функціональної, міцною і довговічною.