Утеплення підлоги в дерев'яному будинку Як відомо, старий дерев'яний будинок, в холодний період часу не здатний добре утримувати тепло, втрачаючи більшу частину і вам потрібно pol-master.com.

Детальніше: Утеплення підлоги в дерев'яному будинку

Будуємо веранду До процесу будівництва веранди потрібно переходити тільки після того, як визначилися з дизайном.

Будівництва фундаменту

Першим ділом потрібно залити фундамент.

Детальніше: Будуємо веранду

Догляд за лінолеумом основні рекомендації Підлогові покриття мають різні характеристики, які роблять їх застосування досить зручним. Щоб покриття прослужило досить довго, за ним слід грамотно доглядати.

Детальніше: Догляд за лінолеумом основні рекомендації

Підлогове покриття особливості правильного вибору В процесі облагородження абсолютно будь-якого приміщення, процедура облаштування підлогового покриття, звичайно ж, має нітрохи не менше значення, ніж безпосередня обробка стінових і стельових поверхонь.

Детальніше: Підлогове покриття особливості правильного вибору

Облицювання керамічною плиткою Керамічна плитка сьогодні стала дуже популярна. Її використовують для облицювання будь-яких поверхонь, стін і підлоги. Використовується плитка в абсолютно різних приміщеннях починаючи від залу і закінчуючи сходинками в будинок.

Детальніше: Облицювання керамічною плиткою

Як самостійно покласти ламінат Популярність ламината в якості напольного покриття обумовлена в тому числі і тим, що процедура його монтажу не представляє особливих складнощів. Кожен власник, добре котрий підготувався до цієї роботи, зможе своїми силами якісно покласти це підлогове покриття.

Детальніше: Як самостійно покласти ламінат

Плюси і мінуси підлог з підігрівом На сьогоднішній день все більш популярними стають підлоги з підігрівом в якості альтернативи класичним опалювальних систем. Не дивно, адже це пов'язано із зростанням цін на газ і більш того, перевагами комфортності такої альтернативи.

Детальніше: Плюси і мінуси підлог з підігрівом

Циклювання підлоги Якщо ви мрієте про те, щоб красивий підлогу тривалий час залишався таким же, то за ним в обов'язковому порядку необхідно доглядати. Будьте впевнені в тому, що красивий новий підлога обійдеться вам недорого, якщо ви зніміть килимове покриття, після цього присвятіть два-три дні циклюванні.

Детальніше: Циклювання підлоги

Кабельні системи обігріву теплих підлог і покрівлі На сьогоднішній день теплі підлоги зайняли своє місце у справі оформлення квартир і будинків. Такий аксесуар незамінний, якщо мова йде про затишок і комфорт будь-якого приміщення.

Детальніше: Кабельні системи обігріву теплих підлог і покрівлі

Підготовка поверхні до монтажу теплої підлоги Однієї з різновидів системи опалення в будинку слід вважати тепла підлога. Завжди приємно відчути тепло під ногами в холодну і сиру погоду.

Система водяного статі яку можна придбати artesium.ru використовує тепло гарячої води для обігріву приміщення.

Детальніше: Підготовка поверхні до монтажу теплої підлоги