Побутовки для дачі з дерева Сучасні вагончики відрізняються своєю простою конструкцією, але при цьому вони виконують важливу функцію. По суті, дачна побутівка – це тимчасовий будинок.

У зв'язку з цим важливо довірити процедуру з виробництва професіоналам, які будуть використовувати лише високоякісні будівельні матеріали. Асортимент різноманітних побутівок можна подивитися тут - https://www.blockmodul.com.ua/bytovki/.

Побутовки для дачі з дерева

Яких видів бувають побутівки і в чому полягають переваги таких конструкцій з дерева

В наш час побутівки можуть бути різними:

• їх призначення: дачні, будівельні або блок-контейнери;
• відштовхуючись від матеріалу, використовуваного для виготовлення дачних побутівок. Так, сучасні конструкції можуть бути дерев'яними або металевими.
• залежно від виду конструкції: щитові, каркасні, брусові.

В наш час, багато хто, у кого є власний заміський будинок, прилаштовують на території дачні побутівки, які використовуються як господарські блоки, літні кухні або житлові приміщення. Після того, як будівництво основного будинку буде закінчено, битовку можна без особливих проблем переобладнати в лазню або сауну.

Дачна побутівка є каркасно-щитовий конструкцією, а для внутрішнього оздоблення приміщення використовується дерев'яна вагонка або ДВП. Подібне тимчасове житло повністю утеплюється, а зовнішня обробка найчастіше виконується за допомогою довгої вагонки.

Основні переваги дачних побутівок наступні:

• доступність;
• не потрібно споруджувати фундамент для побудови;
• мобільність. При бажанні, ви зможете без особливих труднощів «переставити» битовку в будь-яке інше місце на дачі;
побутовки, вироблені з деревини, відрізняються своєю натуральністю і екологічністю, тому вважаються абсолютно нешкідливими для здоров'я людини.

На користь дерев'яних побутівок, якщо порівнювати їх з металевими аналогами, можна помітити, що вони більш теплі і затишні. До того ж, за вартістю вони будуть в рази доступніше металевого варіанти. Побудувавши дерев'яну битовку, особливо, якщо були дотримані будівельні технології і правила експлуатації, можна не турбуватися про її довговічності – вона без проблем прослужить кілька десятків років, причому навіть у суворому кліматі.

Дачні побутівки з верандою: особливості конструкції

Подібні побутовки, що встановлюються на дачах, в наш час користуються великим попитом. Вони відрізняються брусовым каркасом і високоякісними теплоізоляційними матеріалами, завдяки яким користуватися такою бытовкой можна навіть в зимовий час.

На даний момент доступно чимало проектів для виготовлення дачних побутівок. Найбільш затребуваний варіант – однокімнатна конструкція, яка відрізняється сторонами 2.5 і 6 м. Проте, вибір на цьому не зупиняється: бувають найрізноманітніші розміри, а також варіант з кількома ярусами.

Варто відзначити, що компанія, виготовляється дачну битовку, нерідко пропонує її повне облаштування: електропроводка прокладається, встановлюється сантехнічне обладнання та необхідні побутові прилади. Ще одна перевага такої тимчасової конструкції полягає в їх зовнішньої привабливості, а веранда невеликих розмірів лише зробить подібне житло більш теплим і затишним. До речі, дачні побутівки з верандою не вимагають додаткової зовнішньої обробки.