Облаштування кухонного фартуха рекомендації щодо вибору матеріалу Процедуру облагороджування кухонного фартуха, в наші дні, найчастіше здійснюють двома різними способами. Перший, як правило, передбачає досить гармонійне поєднання фартуха безпосередньо зі стільницею самого столу і поверхнею підлогового покриття.

Правда, що стосується підлоги, то тут дуже важливо не занадто сильно старатися, і не застосовувати при облаштуванні фартуха повністю аналогічні з ним за кольором і візерунком матеріали.

Якщо ж говорити про другий варіант, то тут, як правило, фартух зазвичай оформляється у досить яскраві відтінки, і може зовсім не збігатися з іншими атрибутами на кухні.

Сам по собі, фартух – це такий елемент на кухні, який, порівняно з усіма іншими кухонними поверхнями, в набагато більшою мірою піддається всіляким жирових забруднень. Саме з цього, для обробки даної зони на кухні можна застосовувати далеко не всі види оздоблювальних матеріалів.

Облагороджування фартуха з допомогою ламінату

Облаштування кухонного фартуха рекомендації щодо вибору матеріалу
Даний метод облаштування кухонного фартуха, сьогодні вважається найбільш доступним і досить простим у виконанні. При цьому ламінат відрізняється досить високою стійкістю до пошкоджень хімічного, так і механічного типу, а присутнє у нього неймовірна велика кількість всіляких відтінків, дає власникам відмінну можливість облаштовувати інтер'єр самими різними способами.

Обробка фартуха деревом

Істинно натуральна деревина, як правило, краще всього підходить для облаштування кухонних фартухів виключно в заміських або дачних будинках. Тут така обробка, звичайно ж, буде виглядати неймовірно привабливо, причому, без досить значних фізичних і матеріальних затрат. До того ж, у разі правильного догляду за таким фартухом, він без проблем зможе прослужити надзвичайно тривалий час. Що стосується самої деревини, то тут фахівці рекомендують застосовувати тільки такі фактурні породи, як клен, ясен і липа. Крім того, при обробці фартуха з допомогою деревних матеріалів, його поверхня в обов'язковому порядку буде потрібно покривати спеціальним прозорим лаком, щоб забезпечити досить надійний захист від різного роду забруднень і інших шкідливих впливів.

Облицювання фартуха натуральним каменем

Найкращим рішенням для облагороджування фартуха, звичайно ж, вважається істинно природний камінь. Правда, в подібній ситуації, найбільш оптимальним варіантом вважаються тільки камені досить темних відтінків, оскільки різні плями на світлій поверхні будуть дуже добре помітні, а видалити їх з цього натурального матеріалу, як відомо, часто буває не те, що неймовірно складно, але і майже неможливо