Інтер'єр, виконаний у фіолетовому кольорі Фіолетовий колір відмінно виглядає з червоними і синіми відтінками, що символізують холод і вогонь, самовладання і пристрасть, тому є знаком примирення.

Людина, яка віддає перевагу такий колір в інтер'єрі будинку, є дійсно талановитим. Йому притаманні чуттєвість, нестандартне мислення і креативність.

Чим виділяється фіолетовий колір?

Такий колір, як фіолетовий, поєднує в собі безліч різних відтінків, де з допомогою кожного з них можна відтворити єдність різних протилежностей і утворити що-небудь незвичайне в інтер'єрі.

Подібний колір не тільки допомагає прикрасити приміщення, але також може допомогти людині розслабитися. Деякі фахівці схиляються в тому, що фіолетовий колір допомагає зміцнити імунну систему і тримати в тонусы безліч інших органів.

В яких кімнатах краще використовувати?

Фіолетовий досить яскравий колір, тому найчастіше його застосовують при оформленні вітальні. Але все ж також не забороняється використовувати в спальні і дитячій кімнаті, в кухні.

Оформляємо вітальню

Інтер'єр, виконаний у фіолетовому кольорі
Вітальня завжди була основною кімнатою у всіх будинках, де можна посидіти в колі сім'ї і запрошувати гостей. При її оформленні у фіолетовий колір потрібно бути обережними і краще, якщо все заздалегідь продумати. Найбільш вдало виглядає ситуація, коли загальний інтер'єр витриманий в спокійних тонах, скажімо, в білому або молочному кольорі, але з застосуванням додаткових аксесуарів і певних відтінків фіолетового.

Останнім часом з'явилась тенденція при оформленні вітальні, використовувати різні напрямки стилів, таких як арт-деко, бароко або класика, де кожен з них не забороняє застосовувати різні відтінки фіолетового. В додаток до них, добре виглядають позолочені чи срібні аксесуари, які можуть перебувати на стінах і меблів. Найбільш часто фіолетовий використовується в передових напрямках стилю мінімалізм і хай-тек.

Поєднання з іншими кольорами

Відмінно підходить до всієї колірної гамі білого. Чому саме зі світлими? Вся справа в тому, що при використанні певних відтінків фіолетового з білими, виникає плавний перехід між кольорами. Плюс білі відтінки допомагають зменшити надмірну яскравість, використовуваного кольору. А значить при вході в приміщення не буде кидатися в очі той або інший відтінок.

Ідеально урізноманітнює незрозумілий тон, гама жовтого і зеленого. Якщо хочете використовувати фіолетовий з різними відтінками жовтого, то перевагу потрібно віддавати тільки одному. Кімната буде візуально виглядати холодніше, якщо в поєднанні з основним використовувати сірий.