Ремонт квартири. Стилі інтер'єру Сьогодні існує величезна кількість різноманітних стилів інтер'єру на які можна подивитися тут grisey-remont.ru, для кожного з яких характерні свої кольори, оздоблювальні матеріали, елементи меблів і т.

д.

Ремонт квартири. Стилі інтер'єру

«Класицизм»

Класичний стиль підходить для оформлення будь-якої квартири. Цьому стилю характерна планування в строгої геометричної форми, таке насичене святкове оформлення з деяким блиском. Але надто перевантажувати приміщення декоруванням не варто. Класицизму характерний витриманий декор, всі елементи інтер'єру повинні між собою поєднуватися, виглядати насичено. Дизайн в даному випадку не повинен здаватися простим.

Стиль Hi-Tech

Сьогодні цей стиль в моді завдяки застосуванню для організації інтер'єру новітніх технологій. «Hi-Tech» поєднує в собі сучасну техніку, комфорт і затишок. Основна особливість інтер'єру в подібному випадку – це те, що побутове обладнання не ховається. Раніше ми намагалися всіляко приховати, наприклад, в інтер'єрі кухні мікрохвильову піч, холодильник, інші компоненти. В Hi-Tech навпаки здійснюється упор на те, щоб продемонструвати досягнення сучасності. Відполірована поверхня побутової техніки, у якій, начебто, власна життя, теж є Hi-Tech стиль.

Ремонт квартири. Стилі інтер'єру
Ремонт квартири. Стилі інтер'єру

Мінімалізм

Часто зустрічаються квартири з явними рисами мінімалізму в інтер'єрі. Подібне оформлення приміщень популярне в основному у молоді, поки вони проживають самі і практично будинку не бувають. Мінімалізм в інтер'єрі відображає їх рішучий виразний життєвий образ. В даному стилі немає нічого зайвого – це мінімальне використання меблів, декоративних елементів, більше світлих відтінків.

Стиль кантрі

У цьому стилі в інтер'єрі використовується величезна кількість різноманітних компонентів. Але їх поєднання в різних країнах дещо відрізняється. У стилі кантрі використовуються світлі тони, обов'язково камін, стельові балки з дерева. Меблі повинна бути з дерева, може бути плетена. В даному стилі частіше оформляють кухні.

Стиль модерн

Цьому стилю інтер'єру властиві плавні лінії в дизайні. Відмітна характеристика даного стилю – меблі з наявністю природних мотивів, використання для декорування квіток орхідеї, ірису.