Упорядкований курінь Цей садовий будинок став результатом пошуку архітектором найпростішої конструкції. Матеріали для нього — дерево, скло і шифер. Елементи будівлі пофарбовані в контрастні кольори: чорний і білий.

Деталі, що мають великі площі, — тільки білого кольору. Декоративні елементи можуть бути зроблені з деревини темних кольорів, і тоді краще залишити її натуральну забарвлення.

Таке рішення колірної гами, коли несуча конструкція відрізняється від інших елементів, — прекрасний виразний атрибут архітектури цього будиночка.

У пошуках дешевої несучої конструкції будиночка зупинилися на найбільш прийнятному — трикутному каркасі.

Упорядкований курінь
Всі вертикальні поверхні складаються з багатошарових плит з жорстким пінопластом товщиною 45 мм. Жорсткий пінопласт товщиною 50 мм служить ізоляційним матеріалом для даху та підлоги. Тільки 5,5% зовнішніх торцевих (фронтонних) поверхонь — дерев'яні. www.postroil.com є залізобетонні стовпи, до яких анкерами прикріплені затягування кроквяних ферм. Можна спочатку прикріпити до анкерів поздовжні балки, а на них встановити кроквяні ферми. Послідовне з'єднання будь-якого їх числа дає можливість створити різні варіанти планування будинку, в тому числі і зробити веранду під дахом.

Відстань між кроквяними фермами — 1,32 м. www.postroil.com з шести кроквяних ферм має 50 м2 житлової площі. На спальні місця другого поверху відводиться чотири ферми, а на житлову зону залишається дві ферми до фронтону будинку. Житлова і обідня зони поширюються на три кроквяні ферми.

www.postroil.com веде до спалень. Спальня і санітарна зона розташовані по обидві сторони коридору. З одного боку — спальня для батьків, з іншого, у протилежному ферми - душ з туалетом і умивальником, комора та ніша для кухні.

Електропроводка — в підлозі і стінах. Кухня обладнана водонагрівачем і комбінованою системою для приготування їжі, миття посуду та охолодження продуктів. Якщо зробити подвійне засклення, то в будинку можна жити і взимку.

Упорядкований курінь
План будинку:
1 - житлова кімната;
2 - комора;
3 - кухня з водонагрівачем, плита, холодильник;
4 - туалет, душ, умивальник;
5 - спальня на першому поверсі