Електроустановочні вироби - що краще вибрати Відома на нашому ринку компанія Makel випустила серію електроустановочних виробів Lillium Kare і Lillium Natural Kare. «Каге» в перекладі з турецької мови означає «квадрат», що зумовило зовнішній вигляд виробів, які придбали строгість за рахунок прямих кутів рамок.

Прагнучи задовольнити потреби покупців і допомогти надати індивідуальність інтер'єру, компанія доповнила серію новими відтінками вироби, виконані раніше в класичних кольорах — білий і крем, сьогодні можна побачити в 13 кольори: золотий, димчастий, срібний, коричневий, шампанське, фісташковий, перловий, імітація фактури дерева та інші.

Тепер колір електроустановочних виробів можна підібрати гармонує з дизайном квартири або забарвлених в тон стін громадських приміщень.

Вироби серій Lillium Kare і Natural Kare продаються не тільки в збірному вигляді, але і в розбірному (окремо рамка і механізм). В асортименті вісім кольорових рамок, які ідеально підійдуть для декору дитячої кімнати, кухні і ванної кімнати: фуксія, бузкова, оранжева, рожева, жовта та інші. Передбачена можливість встановлення механізмів в рамки до шести постів в горизонтальному положенні і до трьох постів у вертикальному.

Завдяки сучасному і елегантному дизайну, широкого вибору колірної гами і прийнятного якості, нові вироби Makel підкреслять неповторний стиль інтер'єру вашого будинку.