Вибираємо стеля для кухні При ремонті кухні багато уваги приділяється вибору стелі. Адже саме в цьому приміщенні він повинен бути вологостійким, обов'язково стійким до підвищення температур.

Та й взагалі стельове покриття на кухні повинне витримувати максимум навантаження. Які ж стелі тоді підходять для цих цілей краще всього?

Рейкова конструкція

Це дуже актуальне рішення для кухонного стелі. Рейки виготовляють з матеріалів, які не виділяють шкідливих речовин, не деформуються від перепаду температур. Металевий каркас стелі здатний приховати всі нерівності основи стелі, хоч він і краде зайві п'ять сантиметрів висоти. Звичайно, для малогабаритних кухонь це може бути критично, але якщо площа дозволяє, то варто зупинити свій вибір на рейковому стелі.

Штукатурка та шпаклівка

Гладка біла поверхня стелі – це завжди виглядає нарядно, крім того, візуально розширюється простір кімнати. Ось тільки потиньковані стелю не дуже добре витримує вплив вологи. Так що доведеться вам іноді оновлювати стелю, інакше через пару років вся його поверхня опиниться в неприємних жовтих плямах.

Шпалери для стелі

Вибираємо стеля для кухні
Для кухні шпалери не дуже практичні. Але з появою шпалер все частіше можна зустріти цей матеріал в якості оздоблення стелі на кухні. Та й за ціною шпалери можуть дозволити собі все. Ви завжди зможете їх швидко переклеїти, змінивши інтер'єр приміщення.

ПВХ-панелі

Найгірше рішення питання. Чому? Все дуже просто: відмовитися від такого матеріалу на кухні треба в першу чергу з міркувань безпеки. Адже при горінні ПВХ-панелі виділяють досить велику кількість отруйних речовин! Не забувайте, що кухня – найбільш пожежонебезпечний місце у вашому домі!

Вибираємо стеля для кухні

Гіпсокартон

А ось гіпсокартон для обробки кухонного стелі купують досить-таки часто. Звичайно, він не ідеальний, але варіант з ним більш-менш прийнятний. Тільки враховуйте, що матеріал ділиться на три типи: звичайний (сірий), вологостійкий (зелений або блакитний) і термостійкий (рожевий). Останні два види підходять для кухні, а ось звичайний (хоч він і дешевше) брати не варто.

Лише вам вирішувати, яким матеріалом обробити стелю на кухні. Головне дотримуватися правил безпеки. А далі покладайтеся на свій смак і безмежну фантазію!