Помітною перевагою скління балконів і лоджій з виносом стане поява просторого підвіконня, до того ж без шкоди існуючої площі приміщення. Навіть при стандартному виносному варіанті «по підвіконню», який передбачає зміщення вікна в зовнішню сторону всього на 25 см вперед і з боків, це дає додатковий корисний простір.

Если вас интересуют балконные двери, стоит заглянуть на этот сайт eliteplast.ru вы найдете балконные двери тамбов отличного качества и по доступной цене.

Досить часто скління балконів і лоджій в Москві з виносом застосовується для маленьких балконів - інакше проста установка віконних рам перетворить його в вузький тісний «пенал». Масу переваг дасть утеплений варіант виносного скління. Господарі зможуть використовувати це приміщення цілий рік: виставити на підвіконня квіти в горщиках і навіть влаштувати маленький город. Однак конструкція повинна відрізнятися міцністю і посиленою теплоізоляцією.

Середня ціна на скління балкона з виносом

При монтажі «теплого» виносного скління важливо врахувати, що використовуються пластикові пакети досить важкі за вагою і несуть чималу навантаження на балконну плиту. Іноді доводиться відмовитися від ідеї виносу рам, тому, що переробка і зміцнення застарілої плити потребують значних фінансових витрат.

Набагато дешевше проводити таку реконструкцію на лоджії. Вона за своїми конструктивними особливостями здатна витримати набагато більше навантажень, тому проблем особливих не виникне. Більш того, капітально утепливши лоджію, можна приєднати її до кімнат і знайти додатково кілька зайвих квадратних метрів.

Чималим попитом користується «холодний» варіант облаштування. Обходиться таке скління балконів з виносом недорого за рахунок зниження витрат на будматеріали. Та й не виникає ніяких серйозних технічних проблем - спосіб підходить до будь-яких балконах. Використання профілю з легкого алюмінію звільняє від підготовки масивного виносного каркаса споруди.