Покриття для кухонного статі який варіант краще вибрати Кожен, напевно, погодиться з тим, що кухня в будь-якому житловому приміщенні є однією з найважливіших кімнат. Адже тут, як відомо, не тільки здійснюється безпосереднє приготування їжі, але ще й регулярно відбуваються всілякі сімейні посиденьки.

І тому, звичайно ж, до облаштування такого приміщення потрібно обов'язково підходити з повною серйозністю.

Яким має бути покриття на кухні?

Поза всякою залежністю від того, якого конкретно типу покриття буде використано при облаштуванні кухонної підлоги, воно в обов'язковому порядку повинно бути:
- Досить зносостійким;
- Максимально довговічною;
- Абсолютно не боїться серйозних температурних перепадів;
- Повністю вологостійким;
- Достатньо стійким до впливу побутової хімії.

В даний момент, при облагороджуванні кухонної підлоги, найбільш широким розповсюдженням зазвичай користуються традиційна кераміка і натуральні дерев'яні покриття.

Плитка з кераміки

Покриття для кухонного статі який варіант краще вибрати
Досить висока популярність у подібної плитки залишається абсолютно незмінною вже протягом досить багатьох десятиліть. І тут, без всяких сумнівів, немає абсолютно нічого дивного, так як подібний матеріал відрізняється надзвичайно високою міцністю, досить значною довговічністю і неймовірним зручністю в плані експлуатації (вона досить легко миється і зовсім не вицвітає на сонці).

Подібного типу плитка ідеально вписується в абсолютно будь-які стилістичні напрямки, і чудово поєднується з безліччю різних будматеріалів. Адже вона, як відомо, не тільки володіє надзвичайно широким набором різноманітних текстур і забарвлень, але ще і з легкістю здатна імітувати різні види натуральних матеріалів. При цьому особливої уваги також заслуговує і такий момент, що з допомогою такої плитки цілком можливо створювати навіть дуже оригінальні візерунки і, тим самим, робити кухонна підлога досить елегантним і вишуканим.

Натуральне дерево

Виходячи виключно з експлуатаційних властивостей, дерево, звичайно ж, для кухні є далеко не найкращим рішенням, оскільки воно, як відомо, володіє досить високою чутливістю, як безпосередньо до коливань температури, так і до змін рівня вологості. До того ж, деяка побутова хімія цілком може залишати на таких покриттях плями, видаляти які, в наслідок, часто буває надзвичайно складно. Однак, незважаючи на все це, знайти для кухні більш оригінальне і стильне покриття, ніж істинно натуральний паркет, сьогодні, звичайно ж, навряд чи вдасться.