Як вибрати кухню Вам повинно бути зрозуміло, що один вид матеріалу у виготовленні кухні буде недостатнім. Виконання основної частини, тобто шафок, здійснюється на дерев'яній або ламінованої ДСП основі, яка є значно дешевшою, ніж натуральна деревина, володіючи при цьому високою стійкістю до вологості.

Фасади шаф найкраще вибрати з МДФ, оскільки цього матеріалу притаманна велика довговічність, ніж ламінованого ДСП і невисока вартість, що відмінно підійде для кухні хрущовок. У випадку, якщо вам доступна можливість більш солідних вкладень в кухню, необхідно замовити дерев'яні, алюмінієві дверцята, або дверцята із гнутого МДФ.

Що стосується кухонних стільниць, то для їх виготовлення може бути використаний ДСП, натуральний або штучний камінь, пластик, скло. Незалежно від обраного матеріалу, йому повинна бути притаманна якість, оскільки стільниця здатна до витримуванню основний робочого навантаження. Наприклад, якщо ви маєте вузької кухнею, не використовуйте для її облаштування темні тони, оскільки вони сприяють візуальному зменшення простору. А також можна до темним кольорам додати трохи білого, наприклад, шляхом оформлення кухонного «фартуха» за допомогою білої плитки.

Розширити простір дуже маленькій кухні можна світлими відтінками: рожевий, світло-блакитним, персиковим, світлим бежевим і багатьма пастельними тонами. Дуже приємною виходить атмосфера, якщо до білої кухні додати яскраві і соковиті аксесуари. У більш просторому приміщенні можна скористатися бордовим, насиченим синім, коричневим і навіть чорним кольорами. Варто зазначити, що колірне рішення в кухні здатне вплинути і на ваш душевний стан і апетит. Освіжити кухню можна з допомогою небесно-блакитного, а підняти настрій – оранжевим кольором, світлими відтінками зеленого, жовтого і лимонним квітами.