Які бувають каміни для дачі Під час проведення робіт на дачній ділянці, особливо, якщо справа стосується облаштування або ремонту основного будинку, не зовсім зручно кожен раз мотатися до постійного місця проживання.

Відмінним виходом у такому випадку є обладнання тут же на території тимчасового житла, званого бытовкой. В такій споруді можна не тільки досить комфортно жити, але і зберігати будівельний та садовий інструмент.

Найчастіше можна зустріти такі види побутівок:

1. Металеві. Дуже надійна споруда, здатне надійно виконувати свої функції десятки років. Міцний каркас металевих побутівки дозволяє переміщати її безліч разів, без жодних конструктивних порушень. В якості оббивки найчастіше застосовуються металеві листи профільного типу, в окремих випадках мають полімерне напилення. Подібна оцинкована обшивка міцно з'єднується з каркасом шляхом зварювання, що дозволяє споруді стійко витримувати будь-які мінливості погоди. Зсередини металеві побутівки утеплюють за допомогою мінеральної вати, яку закривають екраном з плівки: фінішне декорування найчастіше виконується за допомогою вагонки. Для облаштування підлоги застосовується брус хвойний, з подальшою обшивкою дошками. Що стосується даху, то вона зазвичай плоского типу, що значно спрощує її обслуговування і переміщення самої побутівки. Головне, щоб зварні покрівельні шви були виконані надійно і якісно. Захисна плівка на даху зазвичай укладається в два шари. Завдяки загальної міцності конструкції подібні побутівки нерідко встановлюють в два поверхи, у разі дефіциту місця на будівельному майданчику.

2. Дерев'яні. Найбільш поширений вид побутівок, використовуваних на дачних ділянках. У функцію подібних споруд входить забезпечення комфортного відпочинку у перервах між роботами, а також складування необхідних інструментів. Найчастіше може використовуватися досить універсально, в тому числі в ролі кухні або лазні. Найзручніше для спорудження дерев'яної побутівки

Які бувають каміни для дачі
застосовувати брус хвойних порід, а для обшивки – такі ж дошки. Дуже часто для створення комфортного мікроклімату застосовується багатошарова укладання дощок. При облаштуванні даху найкраще забезпечити невеликий ухил для своєчасного відведення дощової води. Щоб зробити всю конструкцію побутівки більш міцною, на підлогу укладаються балки і товсті дошки. По тривалості експлуатації дерев'яні побутівки поступаються металевим, так і в переміщенні вони не так зручні. По суті, подібні будови комфортні для проживання лише в теплу пору року.

Що стосується функціональних властивостей, то вони облаштовуються в залежності від конкретної потреби. Крім безпосередньо житлових побутівок, досить часто зустрічаються офісні, складські, побутівки-столові. Житлові вагончики досить часто оснащуються не тільки місцями для сну і їжі, але і санвузлом, опаленням і електрикою.