Ремонт кухні. Правила економії Ремонт кухні в квартирі від homsters.kz завжди буде витратним і суматошным справою. Але навіть тут можна використовувати хороші способи економії.

1. Підбір пори року для ремонту.

Загальновідомий факт, що вартість ремонту змінюється протягом усього року. Пік високих цін на роботу майстрів буде в серпні і вересні. А от найменші ціни будуть взимку. До речі, саме така ж різниця в цінах простежується і на оздоблювальні матеріали. Так що якщо ви хочете здійснити капітальний ремонт та бажаєте заощадити, найкращим періодом для здійснення буде осінь чи зима. У цей період переважають знижки та пропозиції до свят, які приурочені до Нового Року і Різдва.

2. При початку ремонту повинні бути встановлені переваги і недоліки кухні.

Які явні недоліки наявні на кухні? Що ви думаєте перетворити спочатку? Які ремонтні дії терміново потрібні, а які можуть трохи почекати? Які роботи повинні йти одночасно, а які можна зробити, через деякий час? Тому спочатку добре подумайте щодо ремонту, розставте пріоритети. Виходячи з цих факторів, можна складати план ремонтних робіт, які будуть здійснюватися.

Є думка, що потрібно робити відразу два можливих варіанти фінансів, що виділяється на ремонт кухні: економічний (коли ви будете змушені занадто прив'язуватись до фінансів) та оптимістичний (якщо у вас є можливість виділити більше фінансів на ремонт кухні). Виходячи з практики, реальна вартість ремонтних робіт буде орієнтовно посередині між економічним і оптимістичним. У будь-якому випадку, потрібно відкласти резервну суму на незаплановані витрати. А вони точно будуть.

Ремонт кухні. Правила економії
Ремонт кухні. Правила економії

3. Необхідний деталізований план ремонтних робіт.

При плануванні ремонту на кухні, слід всі свої думки відображати на папері. Краще буде записувати всі деталі, навіть якщо вони очевидні або ж занадто несуттєві. Таким чином, ви нічого не втрачаючи з виду і витратите менше нервів на ремонт своєї кухні.

Вам краще ретельно обміркувати послідовність ремонту на кухні. Наприклад, що можна виконувати одночасно і поєднувати, щоб заощадити кошти і дорогоцінний час? Можливо, щось ви можете здійснити самостійно, а для якихось робіт необхідно вибирати кваліфікованого майстра? Кращий варіант – це виконати самому демонтажні роботи: наприклад, зняти старі шпалери, усунути плитку зі стіни і підлоги, позбутися плінтусів, почистити двері і вікна від старої фарби. Таким чином ви зможете заощадити кругленьку суму.

Багатьом кажуть, що так можна заощадити чималу суму грошей, але робіть це так, щоб речі, на яких ви заощадили, не обернулися вам ще більшими витратами. Перші у списку речей, на яких не можна економити – це інженерні комунікації, просто кажучи, розетка, електропроводка, труби, сантехніка та підлогове покриття для кухні. Ці види робіт слід довірити тільки професіоналам своєї справи, які мають достатній досвід і гарантію на виконану роботу і ліцензію. Не слід вибирати працівників, які візьмуть меншу суму грошей. Вони точно не забезпечать вам якісний ремонт.

Не потрібно економити на базових роботах по ремонту на кухні, тобто на вирівнюванні підлоги і всіх стін.

Є невеликий рада: прорахувавши, яка кількість матеріалів вам необхідно, заведіть невеличкий блокнот. Беріть його з собою в стороительные магазини і на ринки, використовуйте при виборі матеріалу в інтернеті. Задавайте питання продавцям-консультантам, вони можуть вам підказати, що краще придбати. Головне - не соромтеся.