Вибір матеріалів для кухні Кухня – це те місце, де постійно щось смажитися, варитися і паритися. Все це негативно відбивається на меблях і інших предметах, що знаходяться на кухні.

Саме тому, перед тим, як придбати меблі, будівельний або облицювальний матеріал для кухні необхідно добре подумати.

Особливо страждає кухонні меблі, яка піддається різного негативного впливу. Тому доцільно купувати меблі, яку можна використовувати на кухні.

Каркас меблів зазвичай виготовляється з ДСП, яка завдяки своїй просочення не боятися вологи. Щільність такого матеріалу велика, тому і важить він більше звичайної меблів.

При виборі меблів для кухні зверніть увагу на фасад. Найчастіше використовується шпон, як натуральний, так і синтетичний.

Кухонні меблі з МДФ більш придатна, ніж з ДСП, хоча і другий варіант не рідко використовується на кухні. Але слід пам'ятати про те, що меблі з МДФ буде коштувати трохи дорожче.

Мультиплекс можна назвати ідеальним матеріалом для кухонних меблів. Цей матеріал являє собою тонкі шари різноманітної деревини, проклеєні з кожної сторони. Завдяки цьому такі меблі відмінно відчуває себе на кухні.

Кухні з металу також мають велику популярність. Така меблі служить довгі роки і виглядає сучасно і стильно. Але вартість металевих кухонь дуже велика.

Коли мова йде про стільницях, то необхідно сказати кілька слів про матеріали, що використовуються для їх виготовлення. У їх виготовленні можуть застосовуватися, як натуральні, так і штучні матеріали. Наприклад, граніт найкращий варіант для стільниці, але коштує дуже дорого, втім, як і будь-які інші натуральні камені. Тому найчастіше купують штучні аналоги.