Модерн оптимальне стилістичний напрямок для кухні Самим головним місцем в будь-якому будинку, звичайно ж, є кухня, адже на ній зазвичай прийнято не тільки займатися безпосередньою готуванням їжі, але і також їсти, приймати гостей і навіть дивитися телевізор.

І саме тому, природно, неймовірно важливо, щоб подібне приміщення було не тільки досить функціональним і зручним, але ще й відрізнялося своєю особливою, максимально комфортною атмосферою. Ну а затишність та комфортність, як відомо, в найкращій мірі об'єднує таке досить цікаве стилістичне спрямування, як модерн, в якому традиційні матеріали і форми досить оригінально поєднуються з новими інноваційними рішеннями.

Основні чотири стилю

Виконані у стилі модерн приміщення зазвичай виходять неймовірно зручними, адже розташування всіх предметів меблів, техніки та інших необхідних аксесуарів до них максимально ретельно продумується, що, відповідно, робить внутрішню обстановку максимально комфортним. Подібний напрямок чудово поєднує в собі деякі ознаки мінімалізму, монолітність форм, повна відсутність зайвих елементів і досить яскраві фронтальні поверхні. В якості основних матеріалів в даному стилі, зазвичай виступає пластик, метал, різні різновиди штучного каменю, скло і дерево, правда, як правило, без якого-небудь додаткового декору.

Колірна палітра

Модерн оптимальне стилістичний напрямок для кухні
При оформленні подібного роду приміщень у даному стилі найчастіше застосовується два-три досить контрастних колірних відтінків. Якщо спочатку модерн передбачав використання лише вельми приглушених натуральних забарвлень, максимально гармонійно поєднаних з металом, то зараз сучасні тенденції з легкістю дозволяють застосовувати в ньому навіть досить барвисті і яскраві тони. Однак, в подібній ситуації, для підлоги, стелі та стін, все ж краще всього буде підбирати щодо м'які колірні рішення.

Деякі конструктивні особливості

З точки зору геометрії в модерні зазвичай застосовується тільки два види конструкцій. У першому, як правило, здебільшого переважають прямолінійні строгі форми, надають інтер'єрам особливу строгість і технологічність, а у другому – досить плавні і обтічні лінії, роблять внутрішню обстановку більш витонченою і повітряної. Крім того, подібний напрямок також ще відрізняється повною відсутністю стиків, а також досить невеликим числом з'єднань. І тут, звичайно ж, відразу слід зауважити, що всі вище перераховані аспекти є однаково актуальними для абсолютно будь-яких кухонь, незалежно від їх габаритів і конфігурацій.