Austria Email 5595 і 5599 За російським стандартом цей www.postroil.com називається колонкою твердопаливної для ванних кімнат. Він являє собою піч з резервуаром для води в одному блоці.

Будь prozastihi.info з таким нагрівачем стане значно краще.

Для більш ефективного нагріву і зменшення втрат тепла при згорянні піч покривається футеровкою. Накопичувальний бак зсередини покривається емаллю вакуумним способом, а зовні забарвлюється антикорозійною фарбою білого або сірого кольору. Більш того, для захисту внутрішнього покриття від впливу агресивних домішок, що постійно перебувають у воді, всередину бака поміщають магнієвий анод.

Нагрівання води здійснюється за допомогою спалювання дров, вугілля, а також побутового сміття, який у надлишку є на кожному дачній ділянці. Його зазвичай встановлюють в заміських будинках, санаторіях або на турбазах і розтоплюють, коли необхідно.

Причому основне місце «дислокації» резервуара з пічкою - кімнати, суміжні з ванними і www.postroil.com, де крім нагріву води він одночасно опалює приміщення; економія в сьогоднішніх умовах - справа не зайве.

Але і це ще не всі можливості: 5595-я модель, працюючи під тиском, може бути використана для організації системи опалення з багатьма точками забору гарячої води по всьому контуру водопостачання (наприклад, для кухні, ванни, туалету тощо).

Конструкція, а також матеріали, з яких виконаний водонагрівач, забезпечують екологічний режим згоряння палива в будь-який час року при будь-яких погодних умовах.