Кольору в інтер'єрі кухні Мозок кожної людини здатний сприймати лише кольори, форми предметів. Але не кожен знає, як вони впливають на людську психіку. Більшість з нас навіть не замислюються про значення і властивості того чи іншого кольору.

А дарма, адже правильно підібрані тони в інтер'єрі здатні створити комфортну атмосферу для відпочинку дому і роботи в офісі.

Кольорами інтер'єру слід приділяти трохи більше уваги, ніж це прийнято в сучасному суспільстві. Всі кольори мають свою "теплоту". Мова йде не про температурні показники, а про те, як сприймає мозок людини той чи інший колір. Наприклад, пастельні, світлі і м'які кольори у нього асоціюються з теплом сонця, блакитний та інші темні кольори він сприймає як щось холодне.

Для кімнати з південної сторони вибирайте холодні тони, а для приміщення з північної сторони теплі відтінки. Це допоможе збалансувати мікроклімат вашого будинку і навколишнього середовища.

Кольори здатні викликати ті чи інші емоції. За словами вчених, існують активні і пасивні кольори. Активні тони прискорюють життєдіяльність, підбадьорюють. До таких кольорів відносяться червоний, помаранчевий і його відтінки: яскраво-жовтий і "кислотні" кольори. Пасивні кольори розслаблюють і створюють атмосферу комфорту. До них можна віднести пастельні і блакитні тони, світло-зелені відтінки. Темні, коричневі, бордові і фіолетові відтінки можуть викликати депресію і пригнічувати.

Кольору в інтер'єрі кухні

Вчені радять вибирати певні кольори для певних кімнат. Для кухні краще підійдуть жовті та оранжеві відтінки, вони покращують апетит. Для дитячої краще вибирати світлі, золоті й бірюзові тони, відтінки блакитного і зеленого, уникайте темних кольорів, вони негативно впливають на дитячу психіку і сон. Для спальні відмінним вибором буде зелений, синій або рожевий.

Дотримуючись вищевказані рекомендації і підбираючи колірну гаму в те чи інше приміщення, можна досягти бажаного результату.