Плюси і мінуси кухонь з пластику У виробництві пластикових кухонь використовуються не тільки дешеві матеріали, наприклад, ДСП, але і більш дорогі – МДФ. Після того, як із застосуванням цих матеріалів збирають каркас, проводиться облицювання за допомогою пластику.

Обшивочний пластик, застосовуваний у виробництві меблів, може бути листовим (жорсткий, легко переносить фізичні впливи), і рулонним (технологічні властивості дещо гірше, легко пошкоджується, але вартість при цьому значно менша). classic-mebel.com у великому асортименті доступні на сайті інтернет-магазину «Класик».

Плюси і мінуси кухонь з пластику

Рулонним пластик називають, по суті через його структури, схожою з дерматином, а також з-за того, що він поширюється у вигляді рулонів. Листовий пластик в свою чергу виглядає як горизонтальні смуги.

Дизайн пластикової кухні:

• ампір. У цьому стилі часто можна зустріти теплі і ніжні відтінки, різноманітні візерунки і самі вигадливі малюнки. Меблі відрізняється тонкими і плавними обрисами;

• хай-тек. При облаштуванні таких кухонь, важлива увага приділяється декоративним елементам зі скла, металу і пластика. Відмітна особливість цього стилю – строгі обриси, завдяки яким він, в деякому роді схожий з класичним стилем. Використовується фурнітура різних відтінків, наприклад, це може бути червоний, білий, чорний або металевий колір. Оформлення такого характеру властиво багатьом інтер'єрам і дизайнів;

• класика. Два слова характеризують цей стиль – строгість і стандарт. Оформляють такі кухні звичайними колірними тонами.

Переваги та недоліки пластикових фасадів

На меблевому ринку фасади з пластику доступні вже довгий час, і багато споживачі встигли по достоїнству оцінити їх якість. Крім привабливого зовнішнього вигляду, вироби відрізняються експлуатаційним зручністю. Самим головним достоїнством пластикової кухні можна назвати високий показник міцності матеріалу. У виробництві таких меблів використовується високоякісний пластик, який пошкодити досить складно.

Пластиковий фасад без особливих проблем перенесе вплив води, що є важливим чинником для кухонних меблів. Матеріали, використовувані для обшивки меблів, не вигорають від сонячних променів і не змінюють свого відтінку. Яскраві кольори і барви фасаду збережуться довгі роки.

Ще одна перевага полягає в тому, що мити пластиковий фасад – простіше простого, особливо якщо враховувати стійкість матеріалу до будь-яких миючих засобів. Пластикові фасади можуть виконуватися в багатьох кольорах, тому підібрати певну меблі під той чи інший дизайн приміщення – завдання не з складних. Крім вибору відтінків також доступно нанесення на матеріал різноманітних малюнків.

У виробництві таких меблів використовується пластик з додаванням акрилу, завдяки якому матеріал виходить міцним і зносостійким. Вага подібної меблів невеликий, тому користуватися нею зручно.

Недоліки пластикових фасадів

Якщо для облицювання меблів використовується матовий пластик, то відмити таке вироби може здатися складним завданням. Подібна меблі завжди буде залишати на своїй поверхні відбитки пальців. Такі кухні відрізняються і ще одним мінусом, який полягає в наявності алюмінієвих і полімерних кромок, з часом змінюють свій колір і форму. Якщо розглядати вартість меблів, то тут все залежить від того, наскільки якісний пластик був використаний для її виробництва.