Корисні поради щодо вибору пластикових панелей для ванної кімнати Пластикові панелі за останнім часом часто стали застосовувати під час ремонту. Вони є універсальним матеріалом і їх можна використовувати скрізь. Наприклад, багато людей обшивають ними стіни на кухні, у ванній або в передпокої.

Також ПВХ панелі можна застосовувати для обробки стін у вітальні або спальні, але найбільше їх використовують люди саме для ванної кімнати. Але от тільки не всі знають, які саме необхідно вибирати панелі для ванної. Адже там постійно підвищена вологість і з-за цього будматеріал повинен володіти особливими характеристиками. В цій статті детально будуть описані поради, про те які саме необхідно вибирати ПВХ панелі для ванної.

Порада №1

Насамперед треба звернути свою увагу на кількість ребер адже чим їх більше, тим матеріал буде якісніше і міцніше. На поверхні панелі не повинно бути ні яких сторонніх плям і дефектів. Якщо панелі хороші, то на звороті не буде ні яких темних домішок. А ось якщо ПВХ панелі зроблені з вторинної переробки, то на звороті будуть або темні плями, або дрібні чорні крапочки.

Порада №2

Також обов'язково оглянути забарвлення будматеріалу. Вона повинна бути рівномірною і без змащених місць. Також обов'язково перевіряйте стиковку. Кожна панель має максимально прилягати один до одного, і не мати жодних прогалов або щілин.

Порада №3

Корисні поради щодо вибору пластикових панелей для ванної кімнати
У ванній кімнаті завжди буде висока вологість повітря і тому панелі можуть почати гнити. Щоб цього не відбувалося, рекомендовано купувати обробний матеріал з високим ступенем захисту від вологи. Нехай такі панелі коштують дорожче, але зате термін їх служби буде досить довгим. Крім цього, крім вологи ПВХ панелі повинні бути стійкими до хімічних миючих засобів. Так як із-за вологості доведеться постійно здійснювати прибирання з використанням хімії.

Порада №4

Якщо готувати про забарвленням, то майже у всіх ванні кімнати невеликих розмірів і тому туди рекомендовано вибирати панелі з невеликими малюнками і не з яскравим кольором. Якщо вірити фахівцям, то саме для ванної кімнати підійдуть такі кольори як персиковий, рожевий, бежевий або рожевий.

Порада №5

Купувати ПВХ панелі найкраще в хорошому магазині, так як на ринку хоч і ціна менша, але зате підробок дуже багато. І для того щоб придбати якісний будівельний матеріал треба піти в спеціалізований магазин.