Оригінальні ідеї оформлення стелі Якщо є бажання зробити дизайн свого стелі самостійно, скористайтеся деякими порадами.

Пройшло зовсім небагато часу з тих пір, коли весь процес реконструкції стелі полягав лише в побілки та штукатурці в результаті цих дій стеля набував не зовсім білий і не особливо акуратний вигляд.

Зараз використовуючи всі сучасні ідеї, стеля може стати справжнім прикрасою житла. І витяжки від nadavi.com.ua також дозволять забезпечити потрібний повітрообмін.

На даний момент часу є 2 найпопулярніших варіанти обробки стелі - це натяжна стеля і стеля з гіпсокартону. Обидва варіанти дозволять швидко перетворити стеля ідеально рівну поверхню з оригінальним дизайном.

Гра з кольором

Про колірній гамі приміщення треба пам'ятати завжди, тому що від цього залежить результат всього дизайну. Для кухні або вітальні підійдуть насичені відтінки стелі. А для дитячої та спальні краще підібрати пастельні тони. Вони дозволять добре відпочити і розслабитися.

Оригінальні ідеї оформлення стелі
Оригінальні ідеї оформлення стелі

Вбудовувані світильники

Використовуючи гіпсокартонні конструкції можна проявити чудеса винахідливості і зробити їх багаторівневими. Надалі це ще може послужити каркасом для вбудовуваних світильників. Використовуючи багаторівневі гіпсокартонні конструкції можна з успіхом зонувати квартиру-студію.

Процес зонування простий: наприклад, над робочим столом можна зробити двох'ярусний стеля а над ліжком додати ще один ярус. Так можна красиво виділити різні зони квартири, не вдаючись до використання ширм і перегородок.

Оригінальні ідеї оформлення стелі
Для декорування приміщення за допомогою стельового покриття краще використовувати перламутрове полотно. Під натяжну плівку ховають світлові шнури для створення світлових спецефектів.

Розпис стелі

Ще одним варіантом декорування стелі є розпис фарбою або фотодрук. Фотодрук використовувати простіше, але необхідно заздалегідь упевнитися в її якісному вирішенні, щоб потім на великій поверхні вона добре виглядала.

Використання ліпнини

Для любителів класики на стелі можна зробити ліпнину. З допомогою ліпнини можна приховати нерівності стелі. Один мінус - ліпнина повинна підходити по стилю до вашого інтер'єру.