Як відбити стару плитку Під час ремонту квартири, найімовірніше, зміни торкнуться і ванної кімнати з туалетом, та кухні. Якщо ви вирішили покласти кахель, то перед початком роботи необхідно належним чином підготувати місце його майбутньої кладки, прибравши стару плитку.

Як це зробити?

В першу чергу, вкриваємо підлогу обраного приміщення поліетиленовою плівкою або клейонкою, а сантехніку та інші б'ються предмети закутуємо теплою ковдрою або щільною тканиною. Ці дії допоможуть уникнути попадання осколків на легко розбиваються предмети, а клейонка на підлозі – скоротить подальше витрачається час на прибирання.

Далі, слід підготуватися самому виконавцю роботи. Одяг слід вибрати таку, яка здатна закрити всі відкриті ділянки тіла на руки, одягнути рукавички, очі захистити за допомогою окулярів. При проведенні робіт, крім осколків, буде багато пилу, тому незайвим буде захистити дихальні шляхи – використовувати респіратор, а за його відсутністю, марлеву маску.

Після підготовчого етапу, можна приступити до безпосереднього видалення старої плитки.

Для цього знадобляться долото і зубило, з допомогою яких і буде проводитися робота. Також підготуйте заздалегідь молоток. Плитка видаляється, починаючи з верхнього ряду, подхватыванием за краї, подальшим спусканням вниз. При цьому, якщо черепиця не піддається можливості його зачепити, слід зробити кілька ударів молотком, що б його розколоти.

Після повного видалення плитки, стіни треба грунтовно і добротно зачистити долотом від залишків попереднього розчину і дрібних осколків. Чим ретельніше буде проведена очистка, тим краще і рівніше буде виглядати на ній новий кахель.

Плівка з підлоги згортається разом з осколками і викидається, а закутані предмети залишаються в такому вигляді до укладання нової плитки, щоб уникнути наслідків від небажаних можливих падінь нового кахлю.