Виразний декор дитячої ванної кімнати Дитяча кімната в кожному будинку – це місце радості, сміху та посмішок. Для малюків ця кімната замінює цілий світ, для дітей старше вона є місцем особистісного розвитку і пізнання світу, а для батьків – це місце, де звичайні будні перетворюються в світ мрій.

Крім того, завдяки яскравого, виразного оформлення, інтер'єр дитячої відкриває нове дихання всім іншим приміщень у будинку. Стіни із зображенням казкових персонажів, яскрава меблі, іграшки замість подушок, дитячі малюнки на шпалерах...Яка ще кімната може дозволити собі таку ненав'язливу фривольність?!

В інтер'єрі дитячої нерідко використовуються концепції та інструменти, які просто неприйнятні для облаштування тих приміщень, де живуть дорослі. Хіба можна зустріти вітальню, де замість шикарного підлогового покриття з натурального дерева лежав би строкатий килим із зображенням фантастичних звіряток? Не здивувалися б ви, побачивши на кухні шафа з іграшками і тюль з метеликами або піратами? Такі предмети виглядають просто безглуздо в цих приміщеннях, але в дитячій кімнаті вони набувають особливого змісту і створюють атмосферу свята.

Дитяча територія в будинку може не обмежуватися виключно спальної або ігровий, адже існує ще ряд занять, якими діти займаються кожен день. Звичайно ж, мова йде про щоденних водних процедур (купання, чищення зубів). Для більшості малюків – це не самі улюблені заняття, але при правильному оформленні дитячої ванної можна перетворити настільки немилі процедури у веселу гру.

Якщо у вашому будинку немає спеціально відведеного приміщення під ванну для дитини, то завжди можна перетворити звичайний санвузол за допомогою оригінального декору. В якості interiordesigns.ru можна використовувати більшість предметів та матеріалів, що застосовуються для облаштування ігрової або спальні малюка.

Наприклад, нанесення вінілових наклейок з різноманітними зображеннями на поверхню стін вважається найпростішим способом прикраси ванної. За допомогою таких наклейок можна легко змінити обридлий пейзаж, оскільки вони не залишають слідів на стінах і наносяться без особливих зусиль. Головне – залучити до цього процесу дитину і допомогти йому створити приємну своєму оку обстановку.

Крім барвистого оформлення стін в дитячій ванні обов'язково повинні бути всі необхідні атрибути для водних процедур. На щастя, сьогодні ми не обмежені у виборі аксесуарів, призначених спеціально для дітей: мило, мочалки, зубна щітка у формі звірів, а також шампуні, пінки для купання і зубна паста з фруктовим запахом перетворюють звичайні гігієнічні процедури з справжній феєрверк емоцій.

Для самих маленьких рекомендується придбати ванночку для купання, в конструкції якої передбачений регулятор для контролю рівня занурення дитини у воду. Старші діти можуть купатися у звичайній ванній, але щоб вона не здавалася нудною, необхідно придбати або гумові надувні іграшки, не тонуть у воді. Прекрасним доповненням стануть рушники, шторка для ванни і підлогу нековзний килимок з зображеннями улюблених кіногероїв, персонажів з мультиків, машин, метеликів.

І не в останню чергу слід подбати про те, щоб дитина могла сповна насолодитися декором дитячої ванної кімнати. Для цього необхідно підійти до декорування очима дитини та з висоти його зростання, щоб кожна тваринка і кожен предмет перебували в полі його зору.

До речі, познайомитися з іншими ідеями оформлення дитячої ванної ви можете за допомогою матеріалів, представлених на сайті interiordesigns.ru