Жалюзі в інтер'єрі які підійдуть вам При розробці дизайну інтер'єру важливо враховувати кожну деталь. Така, здавалося б, дрібниця, як фіранки, може надати великий вплив на гармонію стилю у всьому приміщенні.

Існує велика кількість сонцезахисних систем, і як можна припустити, різні види жалюзі мають різне призначення. Яке з них краще всього використовувати для вашого будинку, можна дізнатися з цього огляду.

Як вибрати жалюзі в залежності від призначення кімнати?

Отже, ви вже знайшли, де можна купити жалюзі-самара.рф, і тепер не знаєте, яку модель варто вибрати для будинку. В першу чергу продумайте, де ви їх будете використовувати, яке призначення є у того чи іншого приміщення.

 • У ванній кімнаті або сауні завжди підвищена вологість, тому для неї найкраще підійдуть алюмінієві або пластикові жалюзі, оскільки вони не бояться води.

 • Ці ж матеріали рекомендуються для кухні, так як фіранки там схильні до підвищеного забруднення і, відповідно, їх доведеться чистити частіше звичайного.

 • У спальні або дитячої рекомендується використовувати щільні рулонні штори. Вони мають приємний зовнішній вигляд і відмінно захищають від яскравого світла.

 • У вітальні чи робочому кабінеті варто зупинитися на легких матеріалах з напівпрозорої тканини, які будуть злегка розсіювати світло, не затемнюючи приміщення. В результаті ви зможете вільно читати або працювати, не відчуваючи дискомфорту і не вдаючись до включення освітлення. Оптимальним варіантом стануть привабливі і стильні римські, японські або штори-плісе.

 • Для офісу відмінним рішенням стануть вертикальні жалюзі, оскільки вони практичні, а їх простота і строгість налаштовує на діловий лад. Щоб урізноманітнити інтер'єр і привнести в нього корпоративний дух, можна з допомогою фотодруку розмістити на полотно логотип компанії або будь-яке зображення.
 • Вибір жалюзі залежно від особливостей приміщення

  При виборі сонцезахисної системи необхідно звернути увагу і на характеристики приміщення, в якому ви збираєтеся її використовувати.

 • На мансардних або похилих вікнах краще всього використовувати штори-плісе або рулонні жалюзі. Це моделі забезпечені спеціальними напрямними які перешкоджають провисання полотна і утримують його в похилому положенні.

 • Якщо у вас пластикові вікна, то вибір рулонних штор системи MINI буде для вас ідеальним варіантом. Їх основні переваги — невисока вартість, легкість, компактність і можливість установки без свердління.

 • Вікна зі скосом або арочні можна прикрасити шторами-плісе або спеціальними арочними моделями, які точно повторюють форму отвору.

 • Якщо ви не хочете закривати доступ до підвіконня, зупиніть свій вибір на що встановлюються на раму моделях. Це можуть бути рулонні або римські штори плісе або звичайні горизонтальні сонцезахисні системи.


 • Отже, ми розглянули основні види жалюзі і їх доцільність у залежності від інтер'єру і функціонального призначення приміщення. Однак при виборі моделі для свого будинку або офісу враховуйте власні смаки, так як завіси будуть служити саме вам.