Дизайн інтер'єру дитяча кімната vladimir.voremont.com кімнати дитини повинен підтримувати радісний настрій, відповідний життєрадісності, властивою дітям.

Враховуючи, що в більшості своїй, діти досить спритні і моторні істоти, меблі для дитячої має сенс вибирати без гострих кутів, щоб уникнути ударів і подряпин при рухливих іграх.

Крім цього велике значення має зонування в кімнатах дітей. Кімната дитини – це його особистий маленький будинок, де повинна вміститися все необхідне для його життя і розвитку.

Підростаючи, маленька людина починає спілкуватися з друзями, які, безсумнівно, будуть приходити до нього в гості. Тому для ігор, повинна бути відведена ігрова зона. Інтер'єр цієї зони повинен відповідати віку і розвитку, а також підлозі дитини. З меблів тут повинен знаходитися шафа з полицями, природно відповідний росту дитини, щоб він міг розкладати свої книжки і іграшки. Тут же можлива установка невеликий спортивної стінки для зміцнення здоров'я. Для розвитку розумових і естетичних здібностей – дошка для малювання, акваріум та ін. Зону для ігор можна відокремити від іншого простору ширмою, яку можна буде використовувати потім як ширму для дитячого театрального уявлення. Обробку стін радять робити в яскравих кольорах. Буде досить, якщо це будуть два поєднаних між собою відтінку, тому що різноманітність яскравих іграшок ще додасть строкатості. Крім цього, стіни можуть прикрашати малюнки самої дитини або картинки з улюбленими героями мультфільмів.

Дизайн інтер'єру дитяча кімната
Дизайн інтер'єру дитяча кімната

Інша важлива зона – зона для сну і відпочинку. Крім ширми, вона може бути виділена колірною гамою. Це повинні бути спокійні, м'які кольори, можливо, якісь казкові таємничі сюжети або нічне небо. В залежності від кількості дітей в сім'ї ліжко може бути одноярусна або двоярусна. Красиво і цікаво буде виглядати звисає над ліжком намет. Великою популярністю і успіхом у дітей користуються двоярусні конструкції, нижній ярус яких призначений для ігор, а верхній для сну. Закриваючись шторкою, конструкція являє собою своєрідний будиночок.

З особливою увагою потрібно підійти до висвітлення. Крім штучного світла, сюди повинен бути і хороший доступ денного світла. Не треба забувати і про локальному світлі. На письмовому столі обов'язково повинна знаходитися настільна лампа. Зверніть увагу, що провід лампи повинен проходити так, щоб про нього можна було зачепитися. В зоні сну необхідний каганець.