Природний камінь ідеальне рішення для обробки Істинно натуральний камінь, як відомо, завдяки своїм, часто просто унікальним характеристикам, здатний надавати неоціненну допомогу у створенні досить оригінальних і досить вишуканих дизайнерських рішень.

Адже за допомогою такого матеріалу можна здійснювати не тільки зовнішнє опорядження фасадів, але і обробку різних поверхонь всередині самого будинку. Крім цього, природний камінь також досить активно використовується і при облаштуванні камінів, а також для створення колон і неймовірно красивих і надійних підвіконь.

До найголовніших достоїнств застосування даного натурального матеріалу у внутрішньому облаштуванні приміщень слід віднести досить високу естетичність такої обробки, досить тривалу тривалість служби, оригінальний дизайн і унікальну текстуру. Саме тому, істинно натуральний камінь сьогодні користується неймовірно широкою популярністю, і досить активно використовується при облаштуванні сучасних інтер'єрів.

Види натурального облицювального каменю

Природний камінь ідеальне рішення для обробки
У наші дні існує неймовірно велика кількість всіляких різновидів даного природного матеріалу. При цьому, кожна конкретна порода каменю відрізняється своїми певними достоїнствами і, звичайно ж, деякими мінусами. Найбільш широко застосовуваними при виконанні оздоблювальних робіт на сьогодні вважаються такі види каменю, як граніт і мармур.

Мармур

Найбільш привабливим і ніжним видом каменю сьогодні по повному праву є мармур. Проте застосовувати цей матеріал рекомендується тільки виключно в тих приміщеннях, де він не буде піддаватися впливу різних ударів і високих температур. Щоправда дані мінуси для дуже багатьох власників зазвичай не є досить суттєвими, так як унікальна природна краса цього каменю просто вражає своєю неймовірною оригінальністю і привабливістю. До ще однієї досить важливої особливості мармуру, слід також віднести і досить низький рівень водопоглинання, що, природно, те ж вельми позитивно позначається на його популярності.

Граніт

Природний камінь ідеальне рішення для обробки
До найголовніших достоїнств граніту варто віднести його велику міцність, досить високу щільність і здатність з легкістю протистояти впливу дуже низьких, так і досить високих температур. Крім того, подібна порода також відрізняється і своєї практично абсолютною водонепроникністю, і, при цьому, практично не піддається стиранню. Правда, з плином часу мармур досить часто починає втрачати свою привабливість, із-за чого його, як правило, періодично потрібно полірувати і обробляти спеціальними мастиками.