Підлога в заміському будинку тонкощі вибору найбільш відповідного покриття При облаштуванні заміських будинків підлогові покриття зазвичай підбираються з обов'язковим урахуванням специфіки кожного конкретного приміщення, основного дизайну інтер'єру і, звичайно ж, особистих уподобань самого власника.

Крім того, в ході цього процесу також не слід забувати і про те, що вони, крім свого суто декоративної функції, також ще повинні відрізнятися чудовими теплоізоляційними характеристиками, а також відрізнятися ідеальної зносостійкістю і солідної довговічністю.

Дерев'яна підлога

Підлога в заміському будинку тонкощі вибору найбільш відповідного покриття
Найперше і провідне місце на будівельному ринку, як у минулому, так і в наші дні, звичайно ж, займають підлоги, виконані з деревних матеріалів. Пояснюється така неймовірно солідна популярність подібного підлоги, насамперед, його абсолютної екологічністю і просто унікальними природними характеристиками. Що стосується мінусів у дерев'яних покриттів, то до них хіба що тільки можна віднести їх вельми солідну вартість і досить скромний асортимент можливих декорацій. Найбільш гармонійно подібні підлоги зазвичай поєднуються з сільським стилем, де основний акцент якраз і відводиться натуральній деревині.

Плиткове покриття

Виконані з плиткових матеріалів підлогові покриття в заміських будинках, як правило, застосовуються тільки в передпокоях, санвузлах і при облаштуванні сходових майданчиків. Іншими словами, подібний вид оздоблювального матеріалу здебільшого використовується виключно в приміщеннях з високою вологістю і на ділянках, які постійно потребують вологого прибирання. Однак застосовувати при облаштуванні підлоги в заміському будинку рекомендується тільки плитковий матеріал з глянцевою фактурою, оскільки в іншому випадку доглядати за підлоговим покриттям буде вельми скрутно.

Ламіновані покриття

Підлога в заміському будинку тонкощі вибору найбільш відповідного покриття
Якщо говорити про ламінованих підлогових покриттях, то вони за рахунок свого вельми естетичного вигляду і неймовірно великого асортименту всіляких колірних відтінків, а також завдяки своїй здатності з легкістю імітувати різні породи істинно натурального дерева, в наші дні почали досить серйозно конкурувати з дерев'яними видами підлогових покриттів. Крім того, ламіновані покриття також ще мають і досить оригінальним блиском, який здатен надавати приміщень особливу пишність і неймовірну вишуканість. Застосовують подібний вид оздоблювального матеріалу при внутрішній обробці заміських будинків, найчастіше в таких приміщеннях, як зали і вітальні.