Буржуйка в інтер'єрі «Буржуйка», звичайно, звучить не кращим чином, однак, цей опалювальний прилад знову стає актуальним і його все частіше можна зустріти в сучасних інтер'єрах не тільки заміських будинків, а й квартир.

У цій статті розглянемо ситуації, де подібні печі виглядають найбільш ефективно і грають практичну роль. Варто зауважити, що дизайн – дуже велика сфера діяльності, яка може принести непоганий дохід, і для того, щоб почати розкрутку, можуть знадобитися друкарські послуги, які надає дана фірма - www.novslovo.ru.

Буржуйка в інтер'єрі

Чому саме «буржуйка»?

Наші широти відрізняються тим, що деякий час для опалення будинків і хат використовувалися величезні печі, займають мало не половину житлоплощі. Їх особливість була в тому, що вони добре опалювали, і в приміщенні було практично жарко. Звичайно, у наш час таку конструкцію уявити складно, однак тоді вона була такою ж звичною, як зараз мікрохвильові печі або смартфони. Квартири (в дореволюційному часу), найчастіше опалювалися «Голландками», особливостями яких був стильний дизайн і компактні розміри. Але, революція залишила свої відбитки, які торкнулися кожен житловий будинок. Багато печі просто були зруйновані, а ті, які залишилися, потрібно топити (в той час деревина, як і все інше, була в дефіциті). І ось саме в цей час жителів почали рятувати «буржуйки», які швидко давали тепло і споживали значно менше палива. А сама назва «буржуйка» пішло від того, що цей опалювальний прилад був по кишені не кожному в ті складні часи.

Чи є місце «буржуйке» в сучасному інтер'єрі?

Подібні печі-каміни відрізняються більшою компактністю, порівняно з класичними камінів (однак, якщо є бажання, доступно оформлення звичайним камінним порталом) та низькою вагою (середній показник варіюється навколо 200 кг). Що стосується сучасних моделей «буржуйок», то вони здатні вписатися практично в будь-який інтер'єр, починаючи шале, лофтом і закінчуючи скандинавським і хай-теком. Є випадки, коли кваліфіковані дизайнери задіють фальш-печі, суто для тієї мети, щоб домогтися певної затишної атмосфери в приміщенні. Для того, щоб визначитися, чи потрібна справжня «буржуйка» з вогнем, слід знати всі позитивні і негативні сторони такого рішення.

Складності, возникаемые з «буржуйками»

У першу чергу варто відзначити той факт, що «буржуйку», як і класичний камін можна встановити в тому приміщенні, яке не оснащено димоходом. Однак, засмучуватися не варто, адже сучасні виробники готові запропонувати електричні каміни, які зовні нічим не відрізняються від традиційної «буржуйки». До того ж, варто розуміти, що піч-камін має досить значну вагу, який, в парі з меблями, може надавати надмірні навантаження на плиту перекриття.

В яких випадках «буржуйка» вважається правильним рішенням

Якщо встановлювати таку піч в заміському будинку, то це ідеальне рішення. Опалювальний прилад в лічені миті наповнить приміщення теплом і затишком. Крім цього, нерідко її встановлюють у літніх кухнях. Палива потрібно в рази менше, порівняно з звичайним каміном, а для топки можна використовувати не тільки деревину, а й вугілля і торф. У випадку, коли «буржуйка» встановлюється в квартирі, таке рішення значно прикрасить будь-який інтер'єр навіть у тому випадку, коли прилад чисто декоративний. Гідність «буржуйки» не лише в її зовнішньому вигляді, але і практичності, адже вона може також допомогти приготувати страву (існують моделі з вбудованою духовкою і вимірником температури).