Вся правда про меблів з оксамитовою оббивкою Багато хто, живучи протягом певного часу в одному будинку або квартирі прагнуть до того, щоб щось змінити. Це може бути викликано особливим настроєм або просто тим, що стара меблі або обробка просто зносилися.

У більшості випадків у нас не вистачає часу на те, щоб займатися цим самостійно, і ми змушені наймати професійних будівельників і дизайнерів, які впораються з усім самі. У такому випадку найкращий вихід – зняти готель - hotel-delta.com.ua.

Багато воліють кардинально міняти інтер'єр житла, який вимагає придбання нових меблів, якої на даній момент на ринку безліч. У цій статті ми розглянемо особливості меблів, оббитой оксамитом. По правді кажучи, така меблі завжди виглядає елегантно, стильно і дорого. Особливо якщо врахувати той факт, що в наш час оксамит – трендовий текстильний матеріал в області інтер'єрів. Дізнаємося, наскільки така оббивка є практичною і наскільки даний матеріал вимогливий.

Вся правда про меблів з оксамитовою оббивкою

Оксамит оксамиту ворожнечу

У багатьох ситуаціях жителі побоюються використовувати оксамит, вважаючи, що він швидко втратить свою первісну привабливість, як це часто трапляється з предметами одягу з цієї тканини. Однак, тут не варто плутати, що оксамит, який використовується в інтер'єрах, кардинально відрізняється від того, з якого шиють одяг.

Звичайно, якщо ви придбаєте оксамит в першому-ліпшому текстильному магазині і використовуєте його для обшивки крісла, то не варто дивуватися, що через пару днів воно буде «прикрашене» протертими "дірками". Однак, відправившись в спеціалізований салон, можна звернути увагу, що кожен матеріал відрізняється спеціальним маркуванням, де написано: стілець, штори, крісло та інше. Кожен зразок матеріалу відрізняється своїми експлуатаційними характеристиками, в тому числі і стійкістю до зносу.

Відразу ж варто обмовитися, що найкращий показник зносостійкості – не завжди гарант якості для оббивки меблів. Наприклад, якщо ви плануєте прикрасити крісло, узголів'я ліжка або диван у вітальні, зовсім не обов'язково купувати той вид оксамиту, який призначений для меблів в ресторанах, розрахованої на максимальні навантаження.

Види оксамиту з допомогою якого виробляється оббивка меблів

На даний момент, як стверджують спеціалісти, доступно два види оксамиту: смесовый і бавовняний. Варто зазначити, що синтетичні зразки оксамиту на даний момент не поступаються натуральним (вони легко стираються і в цілому за ними легше доглядати). Що стосується візуальних характеристик, то оксамит буває трьох видів: коротковорсый, фактурний і з ворсом середньої довжини. Крім цього, тканина може бути з тисненням, трафаретним і опуклим малюнком. Одним словом, вибір є.

Крім цього, варто зазначити, що сучасні виробники тканини піклуються про своїх клієнтів, і виготовляють більш стійкі види матеріалу, які протягом тривалого часу не вбирають в себе неприємні запахи. У будь-якому випадку, тканину можна обробити додатково, для чого на даний момент доступні різні суміші: від вигорання на сонці, що забезпечують стійкість до вологи (вода просто скотитися з ворсинок) і багато інших.

Як доглядати за меблями оксамитової

Як було зазначено вище, штучні зразки оксамиту відмінно переносять прання. Натуральна оббивка звісно, що цьому протистоїть гірше, але при цьому буває чимало «народних» способів, які допоможуть підтримати тканина в кращому вигляді. У будь-якому випадку, краще всього задіяти суху хімчистку, благо, послуга на даний момент доступна, до того ж, фахівці готові реалізувати її з виїздом на дім.