Фактурна штукатурка і її застосування З усіх сучасних будівельно-оздоблювальних матеріалів саме фактурна штукатурка виділяється найбільшою довговічністю, естетичністю, максимальною міцністю.

За допомогою цього інноваційного будівельного матеріалу можна швидко до абсолютної невпізнання перетворити приміщення, зробити інтер'єр більш стильним, вишуканим і сучасним.

Декоративна, фактурна штукатурка та її переваги

Ці штукатурні фактурні суміші виконують не тільки декоративну, але і дуже важливу практичну функцію, так як з їх допомогою можна без зайвих зусиль і якихось особливих фінансових витрат приховати тріщини, різні мікродефекти, відколи на поверхнях.

Склад цього матеріалу був розроблений таким чином, щоб він був максимально зручний у використанні. До складу тонкошарових штукатурних сумішей входить волога і гранульовані наповнювачі, завдяки таким компонентам штукатурка має однорідну зернисту текстуру.

Фактурна штукатурка і її застосування
Фактурна штукатурка і її застосування

З усіх переваг тонкошарових штукатурних сумішей головним є висока естетичність і привабливість підсумкового покриття. Крім цього, така штукатурка легка в нанесенні, проста у догляді, має досить тривалим терміном придатності. А найприємніше полягає в тому, що при всіх своїх перевагах фактурна штукатурка є доступним засобом для обробки стін і інших поверхонь.

Область її застосування

Використовувати фактурну декоративну штукатурку можна не тільки для внутрішньої обробки різних поверхонь в житлових приміщеннях, барах, магазинах, але і для облицювання фасадів будівель різного призначення.