Дизайн ванної кімнати В будь-якому будинку або квартирі ванна кімната являє собою одну з важливих кімнат – тут створюється наш з вами настрій. Сюди можна зайти в будь-який час, будь то ранок або вечір.

Саме тому в ній вкрай важливі не тільки зручність і комфорт, сантехнічне оснащення, але і дизайн, який повинен справляти враження і, звичайно ж, давати позитивний настрій.

У цієї чудової кімнаті під назвою «ванна» важлива кожна деталь – ті ж кольори стін і навіть полички, шафки з різними дрібними деталями. Затишна і комфортна обстановка у ванній кімнаті дозволить зняти напругу і втому, допоможе приємно розслабитися. Грамотно підібраний дизайн ванної завжди дасть настрій на хороший настрій.

Багато хто живе в квартирах з невеликими ванними приміщеннями (1,7 х 1,7) і думають, що розмістити сантехнічне обладнання неможливо, але вони глибоко помиляються. Якщо реально подивитися на цю ситуацію, то в більшості випадків це не так. Якщо все правильно продумати, то можна звільнити місце для пральної машини, і для проходу. Давайте розглянемо такий випадок!

Приступаючи до надання цивільного виду ванної кімнати, ви першочергово будете думати про її зовнішньому вигляді, а саме про вибір відповідного стилю. Тут все залежить тільки від вашого вибору і смаку, ваших особистих побажань. Після чого вам доведеться визначити і продумати планувальне рішення, без якого нікуди.

Можна зробити просту перестановку сантехобладнання і додати цим кілька квадратних метрів потрібної нам площі. Якщо перестановка вам не сподобається або не підійде, то можна прибрати перегородку/стінку між ванною і туалетом. Це має допомогти вам збільшити необхідну площу.

Спершу слід визначити набір підходящої меблів, техніки та сантехніки, які будуть присутні в дизайні ванної. Слідом за цим господареві житла належить вибрати між ванною і душовою кабінкою, типажем пральної машини і розміщенням унітазу, вішалки для рушників, а також зручного шафки для зберігання косметичних приладдя.

Ще зовсім недавно такий звичний для всіх, зі стінами з білих плиточок, інтер'єр у ванній кімнаті асоціювався в розумінні людей зі стерильної операційної. Яскраве і красиве оформлення дизайну приміщення, використання різних кольорів і відтінків, нинішній сантехніки – ось ті тенденції, які з'явилися в останні роки в дизайні ванної кімнати!